Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

ŽŪM kviečia dalyvauti viešajame pirkime dėl maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų įsigijimo

 

Žemės ūkio ministerija Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje paskelbė viešuosius pirkimus dėl maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų įsigijimo (paskelbta 10 maisto produktų pozicijų). Informacija apie paskelbtus viešuosius pirkimus patalpinta ir Žemės ūkio ministerijos tinklalapyje ČIA.

Kviečiame narius prisijungti prie valstybės rezervo maisto produktais formavimo ir aktyviai dalyvauti vykdomuose viešuosiuose pirkimuose bei teikti siūlymus.

Siūlymų dėl maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų laukiama iki š. m. 2025 m. rugpjūčio 18 d. 14 val.

Su paskelbtu viešuoju pirkimu dėl maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų (pirkimo Nr. 3635226) įsigijimo galima susipažinti ČIA

Dėl vykdomų viešųjų pirkimų papildomą informaciją teikia Žemės ūkio ministerijos Viešųjų pirkimų skyriaus patarėja Dalia Sereikaitė tel. (0 5) 2391 209 arba el. p. dalia.sereikaite@zum.lt.

 

Atgal
Kitos naujienos
2026-01-08

Nuo 2026 m. sausio 1 d. – didesnis minimalus darbo užmokestis

  Nuo 2026 m. sausio 1 d. Lietuvoje keičiasi minimalus darbo užmokestis. Nuo šios datos minimalusis valandinis...
Plačiau
2026-01-08

Kvietimas investuoti į Karaliaus Huseino verslo parką (KHBP) Jordanijoje

  Jordanijos Hašimitų Karalystės ambasada Hagoje dalijasi informacija apie investavimo galimybes King Hussein...
Plačiau
2026-01-07

Saudo Arabijoje vyks kasmetinė pramogų ir laisvalaikio industrijos paroda SEA Expo 2026

  2026 m. gegužės 19 – 21 d. Saudo Arabijoje vyks tarptautinė pramogų ir laisvalaikio industrijos paroda...
Plačiau