Nuotoliniai civilinės saugos mokymai

Tema: Civilinė sauga: „Kaip jaustis saugiau, kai situacija tokia neapibrėžta“

Pranešėjas: Šiaulių PPAR narys Lietuvos ir Vokietijos UAB TUVLITA Konsultavimo padalinio Civilinės saugos vadovas Andrius Padelskas

Pastarųjų dienų įvykių kontekste civilinė sauga visiems įgauna ypatingą svarbą. Todėl ir organizacijų atstovai, ir artimieji užduoda vis daugiau klausimų vieni kitiems bei srities ekspertams.
Klausimuose dažnai atsispindi ir mūsų nerimas dėl saugumo, ir abejonės, ar kiekvienas iš mūsų tikrai žino, kaip reikėtų tinkamai elgtis, kad susiklosčius tam tikroms, neeilinėms aplinkybėms, išliktume maksimaliai saugūs, ir galbūt net galėtume pagelbėti savo kolegoms ir/ar artimiesiems sudėtingesnių įvykių kontekste.

Pranešimo temos:

  • Kokios situacijos priskiriamos civilinei saugai?
  • Bendros civilinės saugos nuostatos.
  • Kodėl ir kaip visada būti pasiruošusiam evakuotis?
  • Kas yra „budintis lagaminas“?
  • Koks maistas ir kokiam laikui turi būti parengtas?
  • Radiacinės saugos klausimai.
  • Astravo AE ir Černobylio AE galimos grėsmės.
  • Galimi veiksmai ir rekomendacijos karinės atakos metu.

Klausimai – atsakymai.

Registracija į renginį ČIA

 

Renginio data: 2022 m. kovo 17 d.
Renginio vieta: nuotolinis renginys.
Renginio pradžia: 15.00 val.
Renginio trukmė: 1 val. + kausimai atsakymai.

Renginio laikas
2022-03-17
15:00 val.
Renginio vieta
Nuotoliniu būdu (Microsoft Teams platforma) Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2025-07-15

NUOTOLINIS SEMINARAS. Darbas su kasos aparatais po gegužės 1-osios – kaip prievolę paversti nauda?

Nuo gegužės 1 dienos įsigaliojo finalinis i.EKA etapas, palietęs visus dirbančius su kasos aparatais. Viešojoje...
Plačiau
2025-08-22

Rūmų bendruomenės narių vizitas pas narį | Ekosistemų apsaugos centras

rugpjūčio 22 d. nuo 10 val. rūmų bendruomenę į susitikimą Narys pas narį kviečia asociacija Ekosistemų...
Plačiau
2025-09-12

VERSLO MISIJA Į JAPONIJĄ – VIETNAMĄ

Rugsėjo 12 – 23 dienomis organizuojame verslo misiją į JAPONIJĄ – VIETNAMĄ. Parodos EXPO 2025 lankymas,...
Plačiau