Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Šiauliuose atidaroma dailininko Vidmanto Vaitkevičiaus paroda

 

Spalio 18 d. Saulės koncertų salėje atidaroma dailininko Vidmanto Vaitkevičiaus, pasaulyje žinomo kaip Vidma Wait, tapybos darbų paroda „Lietuvos kolekcija“, kurioje eksponuojami kūriniai, įkvėpti Šiaulių krašto motyvų.

Dailininkas Vidmantas Vaitkevičius yra jau daugiau kaip 40 metų tapantis menininkas, baigęs Vilniaus dailės akademiją, žinias gilinęs Liepcigo meno akademijoje. Jis daug keliauja, o apsigyvenęs kokiame nors jam patikusiame mieste, piešia jo architektūrą, rengia parodas ir važiuoja kitur.

Per savo karjerą Vidma Wait surengė daugiau nei 60 personalinių parodų Lietuvoje, Latvijoje, JAV, Japonijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir kitose šalyse. Jo kūriniai yra praturtinę tokių žinomų asmenybių kolekcijas kaip Japonijos imperatoriaus, Anglijos karalienės, Sylvesterio Stallone, Bronislovo Lubio ir Ričardo Mikutavičiaus.

Paroda „Lietuvos kolekcija“ vyks iki lapkričio 29 d. Kviečiame apsilankyti ir atrasti Šiaulių kraštą per Vidma Wait meninius potėpius.

Atgal
Kitos naujienos
2025-06-03

Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Smulki vokiečių įmonė ieško statybų subkontraktorių. BRDE20250415003 Ukrainiečių įmonė, gaminanti...
Plačiau
2025-05-30

Aplinkos ministerijoje įvyko antrasis darbo grupės dėl administracinės naštos mažinimo posėdis

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijoje įvyko antrasis darbo grupės dėl administracinės naštos mažinimo...
Plačiau
2025-05-26

Registracija į Irako investicijų forumą Bagdade

  2025 m. birželio 14-15 dienomis Bagdade vyks Irako investicijų forumas (Iraq Investment Forum). Jo metu...
Plačiau