DARBO UŽMOKESČIO SISTEMOS, GRĮSTOS PAREIGYBIŲ VERTINIMU, MODELIAVIMAS

Dažnai įmonėse yra naudojamos skirtingos darbo užmokesčio formos įvairių kategorijų darbuotojų darbui apmokėti. Tačiau tokios atlygio sistemos neleidžia palyginti skirtingų darbų vertės bei asmeninio indėlio įtakos. Seminaro metu bus siekiama ne tik suteikti žinias, pagrindžiančias vieningų atlygio sistemų kūrimą, bet ir praktiškai taikyti pareigybių vertinimo metodikas ir susieti jas su įmonės darbo užmokesčio sistema. Seminaro metu bus praktiškai modeliuojama seminaro dalyvių įmonės darbo užmokesčio sistema, vertinant pareigybes bus remiamasi gerosiomis pareigybių vertinimo praktikomis ir metodikomis.

Seminaro turinys:

  • Darbo užmokesčio motyvacinės ir finansinės galios derinimas nustatant darbo užmokesčio sistemos struktūrą. Pastovios ir kintamos darbo užmokesčio dalies nustatymas.
  • Pastovaus darbo užmokesčio nustatymo principai. Pareigybių vertinimo etapai. Parengiamasis pareigybių vertinimo etapas: vertinamų pareigybių „inventorizacija“ ir darbų analizė. Pareigybių vertinimo etapas: vertinimo kriterijų parinkimas, orientuojantis į įmonės veiklos specifiką, vertinimo kriterijų reikšmingumo ir pakopų nustatymas.
  • Pareigybių vertinimo etapas: pareigybių įvertinimas ir sudėtingumo balais nustatymas, balo vertės (eurais) nustatymas. Pastovaus darbo užmokesčio apskaičiavimas.
  • Pastovaus darbo užmokesčio diferencijavimas nustatant pareigybių lygius ir juos atitinkančias darbo užmokesčio kategorijas.

Seminaro data: gegužės 8 d. 10 val.

Vieta: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus g. 88, Šiauliai)

 

Renginio laikas
2024-05-08
10:00 val.
Renginio vieta
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-06-11

VADOVŲ KLUBO SUSITIKIMAS

Vadovų klubo susitikimas birželio 11 d. vyks Šiaulių technologijų mokymo centro kartodrome. Programa: „Kokias...
Plačiau
2024-06-07

Aš akcininkas: ką reiškia būti bendrovės akcininku?

Birželio 7 d. kviečiame į susitinkamą su Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatu Egidijumi Langiu,  tema:...
Plačiau
2024-05-31

Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventė

2024 m. gegužės 31 d. kviečiame Jus kartu pažymėti Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventę. Renginio...
Plačiau