Iniciatyva moksleiviams „Ką dirba profesionalai Šiauliuose?“

Šiaulių miesto jaunimas domisi profesinėmis galimybėmis ir savo ateitimi versle, tačiau kartais, pritrūksta galimybių siekiant praktiškai susipažinti su savo svajonių profesija.

Siekdami padėti moksleiviams susipažinti su darbo pasauliu, suprasti, kuo šiandien gyvena gamybinės įmonės, kokias problemas sprendžia paslaugų ir kt. verslo sektoriai, kaip keičiasi profesijos, darbo sąlygos, atlyginimai, ir apskritai, kokius darbus dirba šių dienų profesionalai, kviečiame Šiaulių miesto įmones prisijungti prie jau antrą kartą organizuojamos iniciatyvos  “KĄ DIRBA PROFESIONALAI ŠIAULIUOSE?”.

Didžiuodamiesi mūsų įmonėmis tikime, kad kiekvieno Jūsų patirtis ir įžvalgos bus itin vertingos Šiaulių miesto moksleiviams ir tikimės, jog noriai prisidėsite prie būsimos profesionalų kartos ugdymo!

NAUDA ĮMONEI: investicija į ateities darbo jėgą ir socialiai atsakingo verslo reputacija. NAUDA MIESTUI: ekosistemos „Karjerai renkuosi Šiaulius“ palaikymas.

NAUDA MOKSLEIVIUI: betarpiškos žinios apie įmonę, veiklos sektorių, karjeros galimybes Šiauliuose.

Kviečiame paskirti Jums tinkamą datą, valandą (nuo/iki) (gruodžio 5, 6 ar 7 dienomis) ir apie tai mus informuoti kartu nurodant, kiek asmenų galite priimti bei įmonės kontaktinį asmenį, į kurį kreiptis atvykus.

Renginio laikas
2023-12-06
00:00 val.
Atgal
Kiti renginiai
2024-06-11

VADOVŲ KLUBO SUSITIKIMAS

Vadovų klubo susitikimas birželio 11 d. vyks Šiaulių technologijų mokymo centro kartodrome. Programa: „Kokias...
Plačiau
2024-06-07

Aš akcininkas: ką reiškia būti bendrovės akcininku?

Birželio 7 d. kviečiame į susitinkamą su Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatu Egidijumi Langiu,  tema:...
Plačiau
2024-05-31

Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventė

2024 m. gegužės 31 d. kviečiame Jus kartu pažymėti Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventę. Renginio...
Plačiau