Mobili paskaita „Ką žmonės dirbo Šiauliuose?“
Šiaulių PPAR vykdo švietimo, mokslo ir verslo partnerystės renginių ciklą „Šiauliai SMART“ ir gruodžio 5 d. 11 ir 14 val. organizuoja moksleiviams skirtą mobilią paskaitą „Ką žmonės dirbo Šiauliuose?“.
Paskaitą veda Jonas Nekrašius – teisininkas, publicistas, istorinių, kultūros ir meno knygų autorius, kraštotyrininkas, fotografas, keliautojas.
Išvykoje autobusu keliausime šiemet pasirodžiusios J. Nekrašiaus knygos „Šiaulių regiono lyderystė: amatai, pramonė ir prekyba XV-XXI a.“ takais. Iš arčiau susipažinsite su pagrindiniais miesto pramonės istorijos objektais – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais, senaisiais odų ir tabako fabrikais, trikotažo fabriku „Verpstas“, saldainių fabrikais „Rūta“, „Aušra“ ir „Birutė“, spaustuve „Titnagas“, alaus darykla „Gubernija“ ir kt.
Paskaitos metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos informaciniuose kanaluose.
Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.
Kiti renginiai
Praktiniai mokymai Mažeikiuose. „Šiuolaikinės derybos“
Vasario 24 d. 12.30 val. kviečiame į praktinius mokymus tema „Šiuolaikinės derybos“ Prekybos, pramonės ir...
Plačiau
Seminaras Mažeikiuose. „Vadovo civilinė atsakomybė“
Kovo 12 d. 10 val. kviečiame į vadovams skirtą seminarą Mažeikiuose tema „Vadovo civilinė atsakomybė – kur...
Plačiau
Verslo forumas „Verslo ir švietimo ryšiai: nuo gėdos prašyti iki drąsos bendradarbiauti“
Maloniai kviečiame į verslo forumą „Verslo ir švietimo ryšiai: nuo gėdos prašyti iki drąsos...
Plačiau
