SEMINARAS. KAIP PARDUOTI SAVO PASLAUGĄ AR PRODUKTĄ?

LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA.

Šis intensyvus seminaras yra skirtas tiek pradedantiems, tiek patyrusiems pardavimų specialistams, siekiantiems tobulinti savo pardavimų įgūdžius ir pasiekti puikių rezultatų. Seminaro metu dalyviai įgyja konkrečių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie padeda ne tik parduoti daugiau, bet ir kurti ilgalaikius santykius su klientais.

MOKYMŲ TURINYS:

  1. Įžanga. Kas šiandien trukdo parduoti daugiau. Konkrečių priežasčių apžvalga ir aptarimas.
  2. Pardavimų strategija ir planavimas. Ši mokymų dalis apima esamos pardavimų specialisto pardavimų strategijos apžvalgą bei tobulinimą siekiant parduoti daugiau. Kartu sukursime efektyvią strategiją, kaip planuoti ir strateguoti, kad visus metus uždirbtumėte tiek, kiek norite.
  3. Pardavimų įgūdžiai ir technikos. Šioje mokymų dalyje pristatysime efektyvų praktinį metodą, kuris gali padidinti sėkmingų pardavimų apimtis. Šis metodas yra pasiskolintas iš koučingo ir adaptuotas pardavimui, patikrintas ir išbandytas praktikoje. Ši mokymų dalis taip pat apima pagrindinių pardavėjo įgūdžių tobulinimą, tokius kaip klausymasis, tikslingų klausimų kėlimas, kaip gautus atsakymus panaudoti sėkmingam pardavimui.
  4. Kliento aptarnavimas ir lojalumas. Šioje dalyje nagrinėsime svarbą ilgalaikių santykių su klientais kūrimo ir lojalumo. Pabrėžiama kliento aptarnavimo svarba, konfliktų sprendimas ir pasitenkinimo užtikrinimas. Praktinis neuroedukacinis metodas, komunikacijos įgūdžiams lavinti.

Seminaro tikslas yra suteikti dalyviams konkrečių įrankių ir žinių, kurie padeda tobulinti pardavimų įgūdžius, plėtoti veiksmingas strategijas ir užtikrinti ilgalaikius santykius su klientais. Dalyviai įgis praktinius įrankius, kurie gali būti nedelsiant pritaikyti savo darbe, siekiant didinti pardavimus ir organizacijos sėkmę.

Seminaro data: Spalio 27 d. 10 val. (Trukmė iki 4 val.)

Seminaro vieta: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus g. 88, Šiauliai)

Būtina registracija. Vietų skaičius ribotas.

REGISTRACIJA

Renginio laikas
2023-10-27
10:00 val.
Renginio vieta
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-06-11

VADOVŲ KLUBO SUSITIKIMAS

Vadovų klubo susitikimas birželio 11 d. vyks Šiaulių technologijų mokymo centro kartodrome. Programa: „Kokias...
Plačiau
2024-06-07

Aš akcininkas: ką reiškia būti bendrovės akcininku?

Birželio 7 d. kviečiame į susitinkamą su Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD advokatu Egidijumi Langiu,  tema:...
Plačiau
2024-05-31

Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventė

2024 m. gegužės 31 d. kviečiame Jus kartu pažymėti Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventę. Renginio...
Plačiau