Šiaulių mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo

Balandžio 12 d. nuo 10 val. iki 16 val. prekybos centre „Saulės miestas“ šurmuliuos Šiaulių mokomųjų mokinių bendrovių regioninė #eXpo. Tai su vietos bendruomenės pastangomis įvykstantys renginiai, suburiantys atsakingus vietos verslus, aktyvius visuomenės narius, šaunius mokytojus bei, žinoma, geriausias miestų ir miestelių mokomąsias mokinių bendroves, veikiančias pagal „Junior Achievement“ praktinio verslumo ugdymo programą.

Šiaulių mokomųjų mokinių bendrovių regioninėje eXpo jūsų laukia 41 mokinių kuriamas verslas iš 16 mokyklų, sprendžiantys aplinkosaugos, socialines ar kitas problemas, bei geriausių bendrovių apdovanojimai , kuriuos įsteigė renginio draugai ir partneriai. Taip pat bus renkama ir geriausia regiono mokomoji mokinių bendrovė, kuri laimės ne tik 1-ąją vietą, tačiau ir įgaus teisę dalyvauti Nacionalinėje eXpo Vilniuje gegužės 17 dieną, kur didžiausią pažangą per mokslo metus padariusios mokomosios mokinių bendrovės varžysis dėl geriausios Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės titulo bei galimybės atstovauti Lietuvai Europos antreprenerystės festivalyje „Gen-E“ Italijoje.

Tikėdami beribiu jaunimo potencialu ir siekdami prisidėti prie jaunosios kartos verslumo ir finansinio raštingumo ugdymo, Šiaulių PPAR yra pagrindiniai mokomųjų mokinių bendrovių regioninio konkurso „eXpo Šiauliai 2024“ organizatoriai (bendradarbiaujant su nevyriausybine organizacija “Lietuvos Junior Achievement”).

Renginio laikas
2024-04-12
10:00 val.
Renginio vieta
Prekybos centas "Saulės miestas", Tilžės g. 109, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-04-18

DIRBTINIO INTELEKTO PRIEŠPIEČIAI

kviečiame balandžio 18 d. 11 val. į Dirbtinio intelekto priešpiečius, kurie vyks Vilniaus universiteto Šiaulių...
Plačiau
2024-05-21

Europos Gynybos Fondo (EGF) Informacinės dienos Briuselyje ir Vilniuje

2024 m . gegužės 21 dieną Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos rengs nacionalinę Europos...
Plačiau
2024-05-14

Darbuotojų atleidimas – rizikos, praktiniai aspektai

Darbuotojų atleidimas – kiekvienam verslui darbuotojų atleidimas yra savotiškas iššūkis – reikia...
Plačiau