VADOVŲ KLUBO SUSITIKIMAS

Kovo 12 d.  15 val.  Sekantis susitikimas vyks Šiaulių kultūros centre, adresu: Aušros al. 31, Šiauliai

  • Susipažinsime su Šiaulių kultūros centro erdvėmis, bei jų pritaikymo galimybėmis verslo renginiams.
  • Išgirsime apie Šiaulių  kultūros bendruomenės planus teikti paraišką Lietuvos kultūros sostinės titului laimėti bei Šiaulių dienų organizavimo ypatumus. Kartu aptarsime galimą bendradarbiavimą tarp verslo ir kultūros.

Ekskursija Šiaulių kultūros centre. Šiaulių kultūros centre siūlome erdvias ir šiuolaikiškas sales bei patalpas tinkančias tiek didelio, tiek mažo masto renginiams bei veikloms vykdyti. Susitikimo metu bus pristatytos Kultūros centro erdvės, veiklos bei galimybės. 

Šiauliai – Lietuvos kultūros sostinė 2026 m. Šiauliai ketina siekti Lietuvos kultūros sostinės titulo 2026-iesiems metams.  Šiauliams, kaip ir kiekvienam Lietuvos miestui, tapimas šalies Kultūros sostine – ypač svarbus momentas. Tai suteiktų unikalią galimybę atsiskleisti visos Lietuvos, o gal net ir užsienio auditorijai, pristatyti miesto autentiškumą, kultūrinį, kūrybinį ir kitokį potencialą. Tapti Lietuvos kultūros sostine – galimybė patiems iš naujo atrasti savąjį miestą, asmenybes, užmegzti naujus ar sustiprinti jau esamus vietos kultūros, meno ir kitų institucijų bendradarbiavimo ryšius. Tai proga (per)formuoti miesto įvaizdį. Susitikimo metu pristatysime numatomus projektus ir iniciatyvas. 

„Šiaulių dienos“ – tai laukiamiausia ir didžiausia šventė mieste. Siekiame, kad „Šiaulių dienos“ būtų įdomios ir aktualios visoms amžiaus grupėms, kad kiekvienas dalyvis rastų sau tinkamą pramogą. Šventėje organizuojama pėsčiųjų eisena ir motorizuota kolona, įvairiose miesto vietose pristatomi koncertai, meninės instaliacijos, parodos, spektakliai, vyksta prekymetis, degustacijos. Šventėje kviečiami dalyvauti žinomi ir Lietuvoje pripažinti atlikėjai.

Šiaulių kultūros centras mato įvairias galimybes verslo įmonėms įsilieti į Lietuvos kultūros sotinės bei Šiaulių dienų projektus. Tai įsitraukimas su turima infrastruktūra ir žmogiškaisiais ištekliais, ambasadorystė, finansinė parama. Tad kviečia diskusijai kokias galimybes matote jūs.

Renginys skirtas vadovų klubo nariams.

Renginio laikas
2024-03-12
15:00 val.
Renginio vieta
Aušros al. 31, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-09-23

Access2Markets mokymai

rugsėjo 23 d. 10:00-12:00 CET (Lietuvos laiku – 11:00-13:00 val.) vyks nuotoliniai Europos Komisijos Prekybos...
Plačiau
2024-07-31

Šiaulių rajono atstovybės susitikimas

Kviečiame įmones* įsikūrusias Šiaulių rajone į  Šiaulių rajono atstovybės susitikimą. Data: liepos 31 d....
Plačiau
2024-07-18

Rūmų bendruomenės narių vizitas pas rūmų narį TVC Solutions,UAB

Visus norinčius susipažinti, pasidalinti patirtimi ar perduoti savo kontaktus maloniai kviečiame jungtis rytinei...
Plačiau