Verslo atstovų susitikimas su regiono aukštojo ir profesinio mokymo įstaigomis

Aukštos kvalifikacijos specialistai – pagrindinė priežastis tiek renkantis investicijų lokaciją, tiek planuojant Jūsų verslų plėtrą ir, deja, bet šioje srityje mūsų regionas stipriai atsilieka. Nieko nedarant, per kitus tris metus Šiaulių, Telšių ir Mažeikių regionų įmonėms reikės bent 1500 inžinierių (paruošta bus tik apie 500), bent 500 IT specialistų (paruošta bus 210) ir daugiau nei 3000 kvalifikuotų pramonės darbininkų (šiandieninėmis apimtimis turėsime tik 750).

Situaciją būtina keisti! Kviečiame žengti žingsnį link realios mokslo ir verslo sinergijos regione, kad jaunimas darbui ir karjerai rinktųsi Jus ar kitas čia veikiančias įmones. Stažuotės, pameistrystės ir kitos verslo patirties perėmimo veiklos jauniems žmonėms dar nebaigus studijų turėtų tapti kasdienybe. Finansinė parama iš verslo pusės taip pat ženkliai prisidėtų prie priemonių, motyvuojančių jaunuolius sieti savo tolesnę karjerą su tuo miestu/regionu, kuriame studijuojama.

Todėl sausio 12 d. 14 val. organizuojame verslo įmonių susitikimą su regiono aukštosiomis, profesinio mokymo įstaigomis  ir kviečiame išgirsti jų poreikius, aptarti sinergijos, papildomo finansavimo galimybes. Mokymo įstaigos pristatys verslui reikalingas mokymo ir studijų programas ir kokio verslo prisidėjimo joms konkrečiai reikia. Žinia apie Jūsų paramą bus nukreipta į regiono vaikų ir tėvų informavimą, skleidžiama ir kituose regionuose kaip reklama, kviečiant atvažiuoti ir studijuoti mūsų profesinėse ir aukštosiose mokyklose. Nauda įmonėms – galimybė stiprinti socialiai atsakingos įmonės įvaizdį, reklama studentams, prieiga prie praktikantų, būsimų darbuotojų. Laiku neinvestavus į šalia esantį jaunimą, bus nepalyginamai brangiau juos prisikviesti iš užsienio ar Vilniaus, Kauno.

Kviečiame būti aktyviais, registruotis ir įsiklausyti!

SUSITIKIMO DATA: 2022 m. sausio 12 d. 14 val.

Planuojama trukmė: 2 val.

Vieta: TEAMS platforma

Registracija būtina:   REGISTRUOKITĖS ČIA

Renginio laikas
2022-01-12
14:00 val.
Renginio vieta
Teams platforma Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-09-23

Access2Markets mokymai

rugsėjo 23 d. 10:00-12:00 CET (Lietuvos laiku – 11:00-13:00 val.) vyks nuotoliniai Europos Komisijos Prekybos...
Plačiau
2024-07-31

Šiaulių rajono atstovybės susitikimas

Kviečiame įmones* įsikūrusias Šiaulių rajone į  Šiaulių rajono atstovybės susitikimą. Data: liepos 31 d....
Plačiau
2024-07-18

Rūmų bendruomenės narių vizitas pas rūmų narį TVC Solutions,UAB

Visus norinčius susipažinti, pasidalinti patirtimi ar perduoti savo kontaktus maloniai kviečiame jungtis rytinei...
Plačiau