VERSLO MISIJA Į Pietų Afriką: Johanesburgas ir Keiptaunas

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje į Pietų Afrikos Respubliką (Johanesburgas ir Keiptaunas) rugsėjo 18-27 dienomis. Organizuosime B2B susitikimus, susitiksime su Lietuvos ambasados atstovais, lankysimės vietos verslo asociacijose, įmonėse bei statybų parodoje (pagal poreikį ir dalyvių profilius).

Verslo misijos programa

Dalyvavimas verslo misijoje SVV įmonės 1 atstovui  yra dalinai finansuojamas iš ŠPPAR įgyvendinamo ES investicijų projekto lėšų. Verslo misiją organizuoja ŠPPAR įgyvendinant projektą pagal priemonę “Naujos galimybės LT” (dalinis finansavimas galimas tik įmonėms atitinkančioms projekto kriterijus*). Įmonės, neatitinkančios finansavimo kriterijų, gali vykti savo lėšomis.

Pirmenybė dalyvauti yra teikiama pirmiausiai užsiregistravusiems. Registracija vyksta iki š.m. liepos 6 dienos.

Registruotis dalyvauti verslo misijoje, pasitikrinti ar Jūsų įmonė gali vykti į šią verslo misiją, ar yra tinkama finansuoti ES investicijų projekto lėšomis galite susisiekę su Aiste Čepaitiene el.paštu: aiste.cepaitiene@sccic.lt arba su Rasa Kripaitiene tel. +370 62034234  rasa.kripaitiene@sccic.lt

 

Renginio laikas
2022-09-18
00:00 val.
Atgal
Kiti renginiai
2025-09-25

NEO-FIN klubo susitikimas

Rugsėjo 25 d., ketvirtadienį, 14 val. kviečiame į NEO FIN  klubo narių susitikimą. Numatoma...
Plačiau
2025-10-30

Seminaras Telšiuose. „Vadovo civilinė atsakomybė“

Spalio 30 d. 13 val. kviečiame į vadovams skirtą seminarą Telšiuose tema „Vadovo civilinė atsakomybė – kur...
Plačiau
2025-09-19

Rūmų bendruomenės narių vizitas pas narį „Gražinos sodyba“

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialas organizuoja susitikimą pas narį „Gražinos...
Plačiau