Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

A. Armonaitė su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais aptarė verslo situaciją

 

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) vadovais aptarti Lietuvos ekonomines aktualijas ir jos regionuose, asocijuotų struktūrų svarbą ir indėlį į verslo aplinkos gerinimą,  tolesnio bendradarbiavimo galimybes bei pristatė verslo skatinimo priemones.

Susitikime su ministre dalyvavo LPPARA prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė, Šiaulių PPAR vadovas Alfredas Jonuška ir Panevėžio PPAR vadovas Visvaldas Matkevičius.

„Norime pritraukti daugiau investicijų į regionus ir skatinti pridėtinės vertės gamybos ir paslaugų įmonių veiklą. Todėl nuolat kalbamės su verslu, kuo galime būti naudingi jiems ir sukurti daugiau galimybių jiems augti. Iki šių metų pabaigos paskelbsime priemonių, kurių bendra vertė sieks beveik 1 mlrd. eurų. Platus siūlomų paramos priemonių spektras leis verslui investuoti į inovacijas, atsinaujinančią energetiką ir verslo skaitmeninimą, kartu kuriant stipresnę Lietuvą“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Lietuvos ekonomikai stiprinti Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki 2023 m. pabaigos paskelbs priemones, kurių bendra vertė siekia beveik 1 mlrd. eurų. Apie 365 mln. eurų numatyta verslui, inovacijoms ir investicijoms, 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmenizacijai, 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai.

 

 

Atgal
Kitos naujienos
2026-01-27

VDI informacija: gavus įspėjimą apie atleidimą darbuotojui svarbu žinoti savo teises ir pareigas

  Darbo santykių nutraukimas – jautrus procesas, dažnai keliantis ne tik praktinių, bet ir emocinių...
Plačiau
2026-01-27

Šiaulių PPAR nariui UAB „Reketukas“ įteiktas LPPARA padėkos ženklas

  Sausio 23 d. Verslo padėkos vakare Radviliškyje įvertinti šio rajono verslo lyderiai. Iškilmingo renginio...
Plačiau
2026-01-23

Įvyko seminaras buhalteriams, vadovams, įmonių savininkams su Jurgita Navikiene

Tęsiame Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai tradiciją pradėti naujus metus nuo verslo finansinio...
Plačiau