Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Athens Riviera Forumas

Birželio 18-20 dienomis Graikijoje, Atėnuose vyks Athens Riviera Summit.

Atėnų Rivjeros aukščiausiojo lygio susitikimo tikslas – tapti svarbiausiu forumu, kuriame susirinktų vyriausybių, investicijų, verslo ir institucijų lyderiai, skatinantys dialogą, dalijimąsi žiniomis ir strateginius aljansus. Šis aukščiausiojo lygio susitikimas žada būti išskirtinis, pritrauksiantis dalyvius iš Graikijos, Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Artimųjų Rytų ir kitų šalių.

Atėnų Rivjeros aukščiausiojo lygio susitikimą globoja Ekonomikos ir finansų ministerija, Užsienio reikalų ministerija, Graikijos bankas, Plėtros ministerija, Infrastruktūros ir transporto ministerija, Turizmo ministerija, Aplinkos ir energetikos ministerija, Skaitmeninio valdymo ministerija, Jūrų reikalų ir salų politikos ministerija, Vidaus reikalų ministerija ir Atikos regionas:

– Tarptautinis ekonominis bendradarbiavimas: Didesnės konvergencijos skatinimas siekiant bendros klestinčios ateities.

– Graikijos ekonominis navigatorius: Graikija: Graikijos ekonomikos augimo strategija: investicijų perspektyvų, sandorių ir augimo strategijų nagrinėjimas.

– Atėnų Rivjera: Atėnų atėnai: svarbiausio investicijų centro Pietryčių Europoje atsiradimas.

Atėnų Rivjeros aukščiausiojo lygio susitikime vykstančio tarptautinio ekonominio bendradarbiavimo dialogo, kuriuo siekiama paskatinti glaudesnę regioninę ir pasaulinę ekonominę sąveiką, prioritetai teikiami tiesioginėms užsienio investicijoms, ekonominei diplomatijai, viešojo ir privačiojo sektorių partnerystei, daugiašaliam ir dvišaliam bendradarbiavimui. Juo siekiama užmegzti ryšius tarp vyriausybių, įmonių ir tarptautinių organizacijų atstovų, stiprinti sąjungas ir skatinti tvarų ekonomikos augimą.

Dalyviai galės dalyvauti įvairiose sesijose, įskaitant grupines diskusijas, apskritojo stalo diskusijas ir pagrindines kalbas. Be to, bus daug struktūrinių kontaktų užmezgimo galimybių, suteikiančių galimybę ištirti galimas partnerystes ir investavimo galimybes Graikijoje ir platesniame regione.

Tikimės, kad Atėnų Rivjeros aukščiausiojo lygio susitikimas bus naudinga patirtis, suteikianti unikalių įžvalgų ir bendradarbiavimo galimybių. Jei kiltų klausimų ar prireiktų papildomos informacijos, nedvejodami kreipkitės į organizatorius:  info@athensrivieraforum.com  ir president@athensrivieraforum.com .

FORUMO PRISTATYMAS

Atgal
Kitos naujienos
2024-06-20

Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Įmonė iš Jungtinės Karalystės ieško partnerių, galinčių padėti vystyti vandenilio elektrolizės...
Plačiau
2024-06-18

Moldovos įmonė ieško partnerių

Moldovos Respublikos įmonė SAPICO, kurios prekinis pavadinimas yra Imcomvil Grup S.R.L., suinteresuota pradėti...
Plačiau
2024-06-18

Europos Komisija pristatė Bendrą Migracijos ir prieglobsčio pakto įgyvendinimo planą

Pasiekus istorinį susitarimą dėl Migracijos ir prieglobsčio pakto, imamasi priemonių, kad didelis ir sudėtingas...
Plačiau