Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

EK patvirtino Lietuvos mokesčių atidėjimo schemą, skirtą nuo Covid-19 nukentėjusioms įmonėms

LR finansų ministerija, bendradarbiaudama su UAB „BGI Consulting”, 2022 m. sausio 12 d. 9:30–12:00 val. maloniai kviečia Jus į nuotolinį renginį.

„ES investicijų poveikio Lietuvos  makroekonominiams rodikliams ir atskiriems ūkio sektoriams  vertinimo pristatymas”.

Renginys skirtas suinteresuotoms pusėms pristatyti LR finansų ministerijos užsakymu UAB „BGI Consulting” ekspertų atlikto ES investicijų poveikio Lietuvos makroekonominiams rodikliams ir atskiriems ūkio sektoriams vertinimo rezultatus. Jo metu nustatytas prognozuojamas 2014–2020 m. ir 2021–2027 m. ES investicijų poveikis Lietuvos makroekonominiams rodikliams ir atskiroms viešosios politikos sritims bei ūkio sektoriams.

Renginio metu bus pristatytos pagrindinės vertinimo išvados ir rekomendacijos. Detali renginio programa pridedama.

Renginys vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje.

Prisijungimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/83524723065 (prisijungimo ID: 835 2472 3065)

Apie savo ketinimą dalyvauti renginyje maloniai prašome informuoti registruojantis čia: https://www.surveymonkey.com/r/F9KH72N

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis į UAB „BGI Consulting” atstovę Gintarę Vikmonaitę el. paštu: gintare@bgiconsulting.ltarba telefonu +370 673 42825.

Atgal
Kitos naujienos
2026-01-14

Finansuojamas dalyvavimas tarptautiniame verslo forume: Pune International Business Summit 2026

  Lietuvos įmonės kviečiamos dalyvauti Reverse Buyer–Seller Meet (RBSM) pirkėjų–pardavėjų forume, kuris...
Plačiau
2026-01-14

Darbuotojo „savanoriškas“ išėjimas iš darbo: kada parašas tampa apgaule?

  Valstybinė darbo inspekcija (VDI) atkreipia dėmesį, kad darbuotojo prašymas nutraukti darbo sutartį savo...
Plačiau
2026-01-13

Kviečiame dalyvauti konkurse „Lietuvos eksporto prizas 2025“

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia konkursą „Lietuvos Eksporto prizas...
Plačiau