Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Europos įmonės diskutuoja Europos įmonių parlamente Briuselyje

Europos Parlamente, vyksta jau tradiciniu tapęs Eurochambres (Europos rūmų asociacija) organizuojamas renginys „Europos Parlamentas – įmonėms“. Didžiojoje parlamento salėje, kurioje įprastai posėdžiauja tik parlamento nariai, ši diena skirta įmonių vadovų, atvykusių iš visos Europos, diskusijoms. Atskirų šalių verslo vadovai svarstys ir priims sprendimus balsavimu svarbiais verslui klausimais.
Šiuo renginiu pabrėžiamas ypač svarbus Europos Parlamento priimamų sprendimų, Reglamentų ir Direktyvų vaidmuo verslo įmonių veiklos aplinkai ir būtinybė parlamentarams įsiklausyti į verslo balsą.
Šių metų diskusijų temos – energetika, tarptautinė prekyba, vidaus rinkos funkcionavimas ir įgūdžių svarba darbo rinkoje. Įmonių vadovai turi po minutę pareikšti savo pozicijas svarstomomis temomis ir po to balsuoti dėl bendros nuomonės.
Šių metų renginyje dalyvauja l.e.p. LPPARA prezidentas Sigitas Gailiūnas, LPPARA generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė, Šiaulių PPAR prezidentas Vytis Lembutis ir delegacijos nariai Alfredas Jonuška, Joana Gaidamavičienė, Edita Grigaliauskienė, Kauno PPAR prezidentas Zigmantas Dargevičius ir komandos nariai Olga Grigienė, Vidas Butkus ir Vydas Damalakas.
Plačiau – Eurochambres naujienose (anglų k.)
Atgal
Kitos naujienos
2023-11-13

Šiaulių PPAR narių dovanų katalogas

  Kalėdinė dovana – tai puiki galimybė nustebinti ir pradžiuginti verslo partnerius, klientus, kolegas ir...
Plačiau
2023-11-10

A. Armonaitė su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais aptarė verslo situaciją

  Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir...
Plačiau
2023-11-07

Sveikiname naujus Rūmų narius!

  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei,...
Plačiau