Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Jubiliejiniame renginyje apdovanoti verslo lyderiai!

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo bendruomenės šventiniame renginyje „Trisdešimtmečio spalvos“ dėkojome ir apdovanojome verslo lyderius.

INVESTICIJŲ LYDERIS. 
AB „Orlen“. Tai investicijų lyderis ne tik regiono, Lietuvos lygiu, bet ir Rytų Europos mastu. Per artimiausius metus investicijos naujo įrenginio statybai sudarys daugiau kaip 641 mln. Eurų. Skaičiai kalba patys už save.

SĖKMINGO VERSLO ĮMONĖ

MAŽŲ IR VIDUTINIŲ ĮMONIŲ GRUPĖJE   AB „Cranbalt“. Industrinių kranų, tiltinių kranų ir plieno konstrukcijų gamintojai. Sėkmingai dirba Baltijos ir Skandinavijos rinkose. Įmonės grupės eksportas 71 procentas visos apyvartos).
DIDELIŲ ĮMONIŲ GRUPĖJE  UAB „NMF Group“. Tai NMF grupės įmonių piramidėje esanti įmonė. Šios grupės įmonės yra didžiausias darbdavys Šiauliuose, sėkmingai veikiančios ne vieną dešimtmetį

MAŽASIS EKSPORTO PRIZAS  Apdovanotos dvi įmonės: Telšių ir Šiaulių regione.
UAB „NorDan“  (Didžiausias pajamų augimas siejamas su aliuminio produktų gamyba ir sėkmingais pardavimais į Norvegiją ir Švediją. Produktai pasiekia Danijos, Airijos ir Didžiosios Britanijos rinkas. Per pastaruosius metus apyvarta išaugo 33 procentais o eksportas 36 procentais )
AB „Rėkyva“ (Atvėrė naują rinką į Jungtinę Karalystę. Pagrindinės eksportuojamos prekės vietinės durpės ir durpių substratai.  Per pastaruosius metus įmonės apyvarta išaugo 39 procentais o eksportas 37 procentais)

UŽ PROFESINIO PATRAUKLUMO DIDINIMĄ Apdovanota Mažeikių politechnikos mokykla

DIDŽIAUSIĄ VIDUTINĮ ATLYGINIMĄ MOKANTI BENDROVĖ

MAŽŲ IR VIDUTINIŲ ĮMONIŲ GRUPĖJE UAB „Cherry Servers“ (absoliutus lyderis. Jau ketvirtą kartą dešimties metų laikotarpyje įmonė nominuojama kaip didžiausią vidutinį atlyginimą mokanti bendrovė)
DIDELIŲ ĮMONIŲ GRUPĖJE UAB „Bigso“ (įmonėje 408 dirbantieji. Net apsunkintomis pandemijos sąlygomis išliko stabilus, viršijo Šiaulių miesto ir regiono darbo užmokesčio vidurkį)

SOCIALIAI ATSAKINGA REGIONO ĮMONĖ
UAB „Putokšnis“ Doloop . Tai įmonė šiais metais aktyviausiai, reikšmingiausiai bei įdomiausiai  vykdžiusi verslo socialinę atsakomybę.

LIETUVOS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ PADĖKOS ŽENKLAS
Šį padėkos ženklą įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, siekiant skatinti ir pažymėti Rūmų sistemoje dirbančius asmenis ir įmones, pripažįstant ir įvertinant jų darbą, o taip pat asmenis įmones ir organizacijas, kurie nebūdami Rūmų nariais rėmė rūmų veiklą ir kitokiu būdu aktyviai skatino verslo plėtrą. Padėkos nariams  Už bendrystės stiprinimą ir reikšmingą prisidėjimą prie Rūmų veiklos, kurios stiprina verslo bendruomenės įvaizdį regione. Už jaunimo verslumo ugdymą, reikalingų profesijų populiarinimą, verslo aplinkos gerinimą. Didžiuojamės jūsų iniciatyva ir parama sunkiausiais Valstybės ir visuomenės laikmečiais.
UAB „NMF Porolon“
UAB „Medicinos linija“
UAB „Nord Robotics „
UAB „SDG“ Šiaulių skyrius 
Edvinas Šima,  UAB „Bodesa“ direktorius
Šiaulių miesto savivaldybė
Vilniaus universitetas Šiaulių akademija

III LAIPSNIO BRONZOS DARBO ŽVAIGŽDĖ už nuopelnus Lietuvos gerovei.
Garbės ženklą „DARBO ŽVAIGŽDĖ“ Rūmai suteikia asmenų verslo lyderių nuopelnams pažymėti ir skatinti dirbti Lietuvos ūkio ir žmonių gerovei. III laipsnio bronzos „DARBO ŽVAIGŽDĖS“ įteiktos sėkmingiausiai dirbantiems regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalies regionuose.
Gintaras Dapkus UAB „Medicinos linija“ savininkas, ŠPPAR tarybos narys (medicininių priemonių ir produktų gamybos įmonės Šiauliuose įkūrėjas vystytojas. Įkvepiantis pavyzdys kaip išskirtinės veiklos ir netradicinė pramonės gali kurtis ir augti Šiaurės regione. Aktyvus verslo bendruomenės narys, Šiaulių PPAR tarybos narys.)
Mantas Vaškys UAB „KV Group“ direktorius, ŠPPAR tarybos narys, Telšių filialo vadovas. (Buriantis drauge verslus Telšių regione ir vienas kertinių Rūmų Telšių filialo įkūrėjų. Manto pagalba filialas auga ir stiprėja, vienydamas aktyviausius verslus ir organizacijas siekiančias bendro tikslo – Telšių regiono ekonominio stiprėjimo ir augimo.)
Ramūnas Volbekas UAB „Elga“ generalinis direktorius (Pramonininkas, mecenatas. Ženkliai prisidėjęs prie daugelio metalo dirbinių, kurie savo originalumu ir unikalumu puošia Lietuvą ir žymi puikų pramoninko ir menininko sinergijos rezultatą)

II LAIPSNIO SIDABRO DARBO ŽVAIGŽDĖ už nuopelnus Lietuvos gerovei.
II laipsnio sidabrinės „DARBO ŽVAIGŽDĖS“ įteiktos nusipelniusiems šalies regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalyje.
Rolandas Gabrielaitis UAB „Bodesa“ prezidentas, ŠPPAR tarybos narys, pramonės komiteto pirmininkas (Aktyvus verslo bendruomenės narys. Stiklo pramonės pradininkas Šiauliuose. Kasdienine veikla prisideda prie pozityvaus verslo įvaizdžio formavimo ir pagalbos spendžiant didžiausias visuomenės problemas regione.)
Jūratė Kasperavičienė UAB „Laurema“ direktorė, ŠPPAR tarybos narė (Aktyvi ne tik Rūmų, bet ir regiono verslo bendruomenės narė. Mentorė ir verslo jaunimui ambasadorė regione ir visoje Lietuvoje. Dėl jos užsidegimo ir atvirumo UAB „Laurema“ jaunimo viena labiausiai lankomų įmonių Šiaurės regione. Reikšmingai prisideda prie Rūmų veiklos viešinimo, populiarinimo ir įvaizdžio formavimo)

Sveikiname Nominantus!

 

 

Atgal
Kitos naujienos
2024-05-24

Mažosios įmonės energijos tiekimo sutartį gali nutraukti be jokio sutarties nutraukimo mokesčio

  Ar žinojote, kad namų ūkio vartotojai ir mažosios įmonės energijos tiekimo sutartį gali nutraukti be...
Plačiau
2024-05-23

Pasirašyta ES-Naujosios Zelandijos laisvosios prekybos sutartis

  Nuo 2024-05-01 įsigaliojo ES-NZ LPS. Įsigaliojusi laisvosios prekybos sutartis suteikia ES ir Lietuvos...
Plačiau
2024-05-23

Verslo misija į Siciliją ir kontaktų renginį „Food&Drinks Mission2Sicily 2024“

  Importuotojai, besidomintys itališku maistu ir gėrimais,  kviečiami dalyvauti verslo misijoje į Siciliją...
Plačiau