Naujienos
Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.
„Jungtinių Arabų Emyratų rinka – ES parama maisto eksportui ir prekybos galimybės”
„Baltic Gastronomy Leaders“ siekdami kuo efektyviau išnaudoti projekto lėšas ir teikiamas galimybes 2023 m. rugsėjo 15 d. kviečia į nemokamą seminarą-pasitarimą „Jungtinių Arabų Emyratų rinka – ES parama maisto eksportui ir prekybos galimybės”, kuris vyks gyvai ir on-line platformoje (užsiregistravusiems bus atsiųstas ZOOM linkas). Projektas atviras, dar galima prisijungti.
„Baltic Gastronomy Leaders“ pernai buvo patvirtinta apie 1 mln eurų parama maisto eksporto į JAE rinką plėtrai (80% intensyvumas – parodos, verslo kelionės, renginiai, degustacijos ir kt.).
Dėl registracijos ir papildomos informacijos maloniai kviečiame kreiptis kontaktu: Lina Gudinienė (lina@arensglobal.com, +370 618 77718)
Seminaro programa:

Kitos naujienos
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai stiprina tarptautinius ryšius
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir toliau stiprina tarptautinius ryšius, kuriančius daugiau...
Plačiau
Specialus vasaros pasiūlymas: „Affidea“ kviečia rūpintis savo sveikata
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys „Affidea“ kviečia rūpintis savo sveikata ir pristato...
Plačiau
Darbdaviai negali reikalauti darbuotojų likti darbo vietoje paskelbus oro pavojų
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena darbdaviams, kad paskelbus valstybės institucijų perspėjimą apie...
Plačiau
