Naujienos
Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.
Kokie 2023 m. bus verslui?
Eurochambres (Europos prekybos rūmų asociacija), kurios dalimi yra ir Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai kiekvienais metais atlieka ekonominės prognozės tyrimą ateinantiems metams.
Šio tyrimo rezultatai ir išvados yra naudojamos atstovaujant verslo interesams Europos Sąjungos institucijose, svarstant verslui svarbius situacijos stabilizavimo, plėtros ar paramos klausimus.
Prašome Jūsų skirti kelias minutes ir atsakyti į pateiktus klausimus. Išsakyta nuomonė padės mums geriau “jausti pulsą” ir įmonių lūkesčius, kokias problemas teks spręsti, kokie laukia iššūkiai.
Apklausa anoniminė, atsakymai bus analizuojami tik apibendrintai.
Kitos naujienos
Europos Komisija patvirtino 6,1 mlrd. EUR Ukrainos gynybai
Ukrainos nepriklausomybės dieną Europos Komisija patvirtino 6,1 mlrd. EUR naujiems viešiesiems gynybos...
Plačiau
Rugsėjo 1-oji: kam priklauso laisva diena, o kam – pusdienis?
Artėjant naujų mokslo metų pradžiai, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, kokios darbo teisės...
Plačiau
Keičiasi raštų ir prašymų, kuriems taikoma užsieniečių įdarbinimo kvota, teikimo procedūros
Artėjant šiemet numatytos užsieniečių, kuriems leidimai laikinai gyventi išduodami darbo pagrindu, kvotos...
Plačiau
