Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Lapkričio 14-16 d. – tarptautinė maisto ir gėrimų paroda „FOOD & DRINKS by Detrop“ Salonikuose

 

2025 m. lapkričio 14–16 dienomis Tarptautiniame parodų ir kongresų centre Salonikuose (Graikija) vyks tarptautinė maisto ir gėrimų paroda „FOOD & DRINKS by Detrop“.

Paroda suburia maisto, gėrimų, viešbučių ir turizmo sektoriaus atstovus iš įvairių šalių bei siūlo tikslingas B2B verslo susitikimų sesijas su atrinktais pirkėjais, pranešimus aktualiomis temomis bei tarptautinę, daugiakultūrę parodos aplinką.

Tai puiki galimybė Lietuvos verslui pristatyti savo produktus, užmegzti naujus kontaktus bei ieškoti eksporto partnerių viename didžiausių Vidurio ir Pietryčių Europos gastronomijos, turizmo ir svetingumo renginių.

Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje informuoja apie galimybę Lietuvos įmonėms dalyvauti parodoje išskirtinėmis sąlygomis. Susidomėjusius kviečiame susisiekti el. paštu siauliai@sccic.lt.

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.foodanddrinks-expo.gr/en/

Atgal
Kitos naujienos
2025-07-16

VDI įspėja darbdavius: pakartotinės nelaimės darbuose rodo pavojingą tendenciją

  Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja apie kelias per pastarąsias savaites įvykusias nelaimes darbo...
Plačiau
2025-07-16

ŽŪM kviečia dalyvauti viešajame pirkime dėl maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų įsigijimo

  Žemės ūkio ministerija Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje paskelbė viešuosius...
Plačiau
2025-07-16

Lietuvos banko ekspertai Šiaulių verslo bendruomenei pristatė šalies ekonomikos situaciją

  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva Šiauliuose įvykusio Lietuvos banko valdybos ir...
Plačiau