Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį dėl užsieniečių įdarbinimo

 

Migracijos departamentas pastaruoju metu fiksuoja vis daugiau atvejų, kuomet Lietuvoje jau esantys ir leidimus laikinai gyventi darbo pagrindu turintys užsieniečiai yra įdarbinami pas kitą darbdavį be Migracijos departamento leidimo.

Toks leidimas yra būtinas, jei užsienietis pageidauja keisti darbdavį ar darbo funkciją.

Prašymus leisti pakeisti darbdavį, kartu su naujo darbdavio tarpininkavimo raštu, reikia pateikti Migracijos departamentui.

Prašymas leisti pakeisti darbdavį gali būti teikiamas ne anksčiau kaip po 6 mėnesių nuo leidimo laikinai gyventi išdavimo datos.

Sprendimas dėl leidimo keisti darbdavį ar darbo funkciją priimamas per vieną mėnesį ir galioja mėnesį po sprendimo priėmimo.

Nuo pareigos gauti Migracijos departamento leidimą pakeisti darbdavį yra atleisti aukštos kvalifikacijos darbuotojai, jei jie aukštos kvalifikacijos darbą dirbo 12 mėnesių.

Migracijos departamento informacija

Atgal
Kitos naujienos
2025-10-07

Telšiuose pristatyti projekto „ReNutriWater“ rezultatai

  Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo direktorė Jolanta Norvaišienė rugsėjo 16 d. pakvietė...
Plačiau
2025-10-07

Nuotolinis nacionalinio plėtros banko ILTE paskolų „Startuok“ seminaras

  Spalio 8 d. 13:30 val. įmonių atstovai yra kviečiami sudalyvauti nuotoliniame seminare ir susipažinti su...
Plačiau
2025-10-07

Įgyvendinamas projektas „Švietimo pagalbos ir koordinuotai teikiamų paslaugų užtikrinimas Telšių raj. savivaldybėje“

  Siekiant didinti koordinuotą švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos paslaugų pasiūlą ir prieinamumą...
Plačiau