Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Neišnaudotos išmaniųjų technologijų galimybės Lietuvoje: kiek jos gali padidinti verslo efektyvumą?

 

Vis daugiau tiek pasaulio, tiek Europos verslų investuoja į dirbtinį intelektą ir išmaniąsias technologijas, pritaikant jas kasdienėje įmonių veikloje. Kadangi darbo jėga sparčiai brangsta, susiduriama su specialistų trūkumu, robotizacija ir automatizacija tampa puikia priemone užtikrinti darbo efektyvumą su mažesniais žmogiškaisiais ištekliais bei išlaikyti verslo konkurencingumą ir, tuo pačiu, teigiamus ekonominius valstybių rodiklius. Tai taip pat aktualu ir Lietuvai. Kaip išmaniosios technologijos ir dirbtinis intelektas gali padėti užtikrinti verslo efektyvumą, ko reikia, kad jų diegimo procesas vyktų sparčiau ir ar šiuo metu apskritai tinkamas metas tokioms investicijoms?

Apie tai diskutuota tradicinėje kasmetinėje Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Šiaulių miesto savivaldybės, IQ forumo ir Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos organizuojamoje konferencijoje „Verslo kodas:i“. Šiemet, atsižvelgiant į pasaulines tendencijas ir vietos verslams kylančius iššūkius, didžiausias dėmesys skirtas aptarti žmogaus vaidmenį išmaniųjų technologijų pasaulyje, verslo ir technologijų sąveiką, dirbtinio intelekto ir robotizacijos pritaikymo galimybes.

Plačiau: https://www.vz.lt/verslo-aplinka/2023/12/01/neisnaudotos-ismaniuju-technologiju-galimybes-lietuvoje-kiek-jos-gali-padidinti-verslo-efektyvuma#ixzz8LZT9qi23

KONFERENCIJOS PRANEŠĖJŲ PRANEŠIMUS GALITE RASTI ŠIAME PUSLAPYJE 

Atgal
Kitos naujienos
2024-03-04

Sveikiname naujus Rūmų narius!

  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei,...
Plačiau
2024-02-19

Europos Komisija paskelbė 2024 m. ES žiemos ekonominę prognozę

  Po vangaus augimo praėjusiais metais 2024 m. pradžioje ES ekonomika buvo silpnesnė, nei tikėtasi. Europos...
Plačiau
2024-02-19

VDI dalyvaus tiekėjų atrankos procese – bus vertinami socialiai atsakingi pirkimai

  Remdamasi socialiai atsakingiems pirkimams taikomais reikalavimais, VDI informuoja, kad teiks rekomendacijas...
Plačiau