Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Kviečiame jungtis MVĮ ir gauti finansavimą naujų rinkų paieškoms

 

Kviečiame įmones įsitraukti ir dalyvauti teikiant „NAUJOS GALIMYBĖS LT“ projektų paraišką. Laimėjus projektą, mažoms ir vidutinėms įmonėms dalinai bus finansuojamas dalyvavimas tarptautinėse parodose, mugėse ir verslo misijoje, atveriant Lietuvos įmonėms kelius į naujas rinkas.

Išsami informacija apie projektą:
Finansavimo tikslas: Paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai.
Finansuojamos veiklos: Grupinis MVĮ ir jų produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose, mugėse ir verslo misijose.

 

Reikalavimai verslo misijos ar tarptautinės parodos dalyviams:

  • Įmonė priskiriama MVĮ kategorijai (duomenys tikrinami pagal pateiktą Smulkiojo ar vidutinio verslo subjekto statuso deklaraciją);
  • Įmonė nepriskiriama sunkumų patiriančios įmonės kategorijai (taikoma tik MVĮ, veikiančioms ilgiau nei trejus metus);
  • Įmonė yra finansiškai pajėgi prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau nei 30 procentų jai tenkančių tinkamų finansuoti išlaidų;
  • Įmonės bendroje pardavimo struktūroje ne mažiau kaip 50 procentų pajamų sudaro pačios įmonės pagamintos lietuviškos kilmės produkcijos pardavimas (vertinama, ar galutinis naudos gavėjas, kuris yra MVĮ, pats gamina produkciją, t. y. MVĮ bendroje pardavimo struktūroje ne mažiau kaip 50 procentų pajamų turi sudaryti pačios MVĮ pagamintos lietuviškos kilmės produkcijos pardavimas, vertinant pagal valstybės įmonei Registrų centrui pateiktus patvirtintus paskutinių finansinių metų metinių finansinių ataskaitų rinkinius).

Projekto veiklų įgyvendinimo terminas iki 2023 m. rugpjūčio 31d.

Norime pažymėti, kad projektų finansavimo intensyvumas – 70 %, nuosavo įnašo dalis sudaro 30 %. Galutiniams naudos gavėjams teikiamas finansavimas turi neviršyti nustatytų de minimis pagalbos ribų ir atitikti reikalavimus, taikomus de minimis pagalbai.

Susidomėjusius kviečiame susisiekti mob. tel. +370 620 34234 su Rasa Kripaitiene arba el. paštu rasa.kripaitiene@sccic.lt

 

 

 

Atgal
Kitos naujienos
2023-09-18

Teikite Jūsų gaminio, prekės ar paslaugos pasiūlymus Šiaulių PPAR narių dovanų e-katalogui

  Nors dar tik rugsėjis, bet jau pats metas pradėti galvoti apie didžiąsias metų šventes. Kviečiame padėti...
Plačiau
2023-09-18

PALANGOJE SUSITIKO LIETUVOS VERSLO MOTERYS

  Penktadienį Palangoje įvyko Lietuvos verslo moterų tinklas metinis susitikimas, kurį surengė aktyviausios...
Plačiau
2023-09-08

Leidimų laikinai gyventi atsiėmimo tvarka

  Migracijos departamentas darbdaviams primena leidimų laikinai gyventi atsiėmimo tvarką Pastaruoju metu...
Plačiau