Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Pradėtas antidempingo tyrimas dėl prekybos suslėgtųjų arba suskystintųjų dujų cilindrais

 

Atsižvelgdama ES gamintojų prašymą Europos Komisija pradėjo antidempingo tyrimą dėl importuojamų Kinijos kilmės didžiaslėgių besiūlių plieninių suslėgtųjų arba suskystintųjų dujų cilindrų (angl. high-pressure seamless cylinders for compressed or liquefied gas). Tikslus produkto aprašymas ir jo KN kodai nurodyti pranešimo dėl tyrimo inicijavimo 2 ir 3 punktuose.

Pranešimas dėl tyrimo inicijavimo: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=OJ:C_202407403

Aptariamas produktas klasifikuojamas tais pat KN kodais kartu su kitais panašiais produktais, todėl statistiniai užsienio prekybos duomenys yra orientacinio pobūdžio.

Turimais statistiniais duomenimis, Kinijos kilmės minėtų produktų importas į Lietuvą pastaraisiais metais neviršijo 0,1 mln. EUR/metus.

Atgal
Kitos naujienos
2026-08-06

Artėja PPAR taikymo pradžia: svarbiausi žingsniai verslui

  Jau po kelių dienų, nuo 2026 m. rugpjūčio 12 d., visoje Europos Sąjungoje pradedamas taikyti Pakuočių ir...
Plačiau
2026-08-05

Šiaulių technologijų mokymų centras kviečia mokytis

  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys Šiaulių technologijų mokymo centras kviečia mokytis ir...
Plačiau
2026-08-04

Spalio 7–9 d. Jerevane vyks tarptautinis prekybos ir investicijų forumas ITIF 2026

  Lietuvos įmonės kviečiamos dalyvauti tarptautiniame prekybos ir investicijų forume „International Trade...
Plačiau