Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Rimas Varkulevičius traukiasi iš LPPARA prezidento pareigų

 

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) prezidentas Rimas Varkulevičius priėmė sprendimą atsistatydinti iš pareigų. Nuo liepos 25 d. laikinai LPPARA prezidento pareigas eis viceprezidentas – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Varkulevičius sprendimą trauktis iš pareigų priėmė dėl asmeninių priežasčių ir išaugusių įsipareigojimų naujose veiklose.

„Esame kelių neeilinių globalių iššūkių liudininkai. Šiuo metu šalies verslas išgyvena nelengvą laikotarpį, tad kartu su tūkstančiais įmonių ir ekspertų ieškoma ilgalaikių, konkurencingumą didinančių sprendimų. Suprantu, kad šiuo periodu Rūmams bei Rūmų pozicijai stiprinti būtina skirti daugiau laiko ir jėgų. Dėkoju visiems bendraminčiams už sklandų ir rezultatyvų bendradarbiavimą“, – sako R. Varkulevičius.

„Labai vertiname R. Varkulevičiaus indėlį ir pastangas stiprinant Rūmų sistemą bei telkiant Rūmų bendruomenę pastaraisiais iššūkių kupinais metais. Todėl LPPARA prezidiume priėmėme sprendimą jam įteikti Rūmų apdovanojimą – Padėkos ženklą už didžiules pastangas Rūmų sistemai stiprinti, verslo aplinkai gerinti“, – teigia laikinai šias pareigas nuo pirmadienio perimantis LPPARA viceprezidentas S. Gailiūnas.

Varkulevičius LPPARA prezidentu tapo 2019 m. rudenį. Didžiąją dalį laiko šiose pareigose R. Varkulevičius skyrė verslui telkti ir stiprinti pandemijos iššūkių akivaizdoje, ieškant kryptingų sprendimų jiems suvaldyti ir įveikti, didinti šalies ir jos verslo konkurencingumą švietimo, talentų pritraukimo, teisinio reguliavimo bei kitose srityse.

​​Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) yra 1996 m. įsteigta nevyriausybinė ne pelno organizacija, vienijanti ir atstovaujanti penkiems regioniniams prekybos, pramonės ir amatų rūmams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje bei daugiau kaip 2000 jų narių.

Pagrindinis LPPARA tikslas yra verslo interesų atstovavimas, gerinant aplinką verslo plėtrai, eksportui, investicijoms ir visuomenės gerovei. LPPARA teikia pasiūlymus verslo aplinkos gerinimo klausimais, konsoliduotą poziciją teisėkūroje, vertina valdžios sprendimus, kuria darbo grupes ir aktyviai dalyvauja jų veikloje, apvalaus stalo diskusijose.

Atgal
Kitos naujiens
2022-12-01

Šiaulių PPAR narių dovanų katalogas

Kalėdinė dovana – tai puiki galimybė nustebinti ir pradžiuginti verslo partnerius, klientus, kolegas ir...
Plačiau
2022-11-28

Jubiliejiniame renginyje apdovanoti verslo lyderiai!

  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo bendruomenės šventiniame renginyje „Trisdešimtmečio...
Plačiau
2022-11-23

EUROCHAMBRES BEI ŠIAULIŲ PPAR INICIATYVA SURENGTA BIOMAISTO IR EU4BCC DISKUSIJŲ SESIJA

Vilniaus Rotušėje įvyko didžiausias Baltijos šalyse AgroMaisto forumas „Taika maistui“ („Peace for food“)....
Plačiau