Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Rūmų atstovai lankėsi Tarptautinėje Ukrainos mokykloje

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai antradienį, rugpjūčio 19 dieną, lankėsi privačioje Tarptautinėje Ukrainos mokykloje Šiauliuose – vienintelėje, kurioje mažieji ukrainiečiai turi galimybę puoselėti gimtąją kalbą, istoriją ir kultūrą.

Baigę šią mokyklą mokiniai gauna ukrainietiškus atestatus, o tai itin svarbu šeimoms, planuojančioms po karo grįžti atgal į gimtinę.

Mokykla pasidalijo kaip laukia artėjančių naujų mokslo metų, kokias problemas tenka spręsti siekiant auklėtiniams užtikrinti galimybę kokybiškai mokytis Šiauliuose. Diskusijose daug dėmesio skirta ukrainiečių integracijos klausimui.

Atgal
Kitos naujienos
2025-03-12

Narys dalijasi: Šiaulių valstybinė kolegija siūlo mokymus įmonėms

  Rūmų narys –Šiaulių valstybinė kolegija – dalijasi informacija apie siūlomus mokymus, kurie skirti...
Plačiau
2025-03-12

Europos Komisija didina Europos automobilių pramonės pasaulinį konkurencingumą

  Dėl sparčių technologinių pokyčių ir didėjančios konkurencijos Europos automobilių sektorius...
Plačiau
2025-03-04

Kovo 20 ir 27 d. – nuotoliniai seminarai apie verslo galimybes Saudo Arabijoje

  Lietuvos ambasada Jungtiniuose Arabų Emyratuose, akredituota Saudo Arabijai, kartu su Saudo Arabijos...
Plačiau