Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Sveikiname naujus Rūmų narius!

 

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai buria tiek jauną, tiek jau brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Sveikiname prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungus naujas įmones ir verslininkus!

Vasario 25 d. prie Rūmų bendruomenės prisijungusios įmonės.

Kviečiame su jais susipažinti.

AUSNĖ, UAB Čiužinių, antičiužinių, lovų gamyba, prekyba. http://auraplus.eu/ 

GORILA REKLAMA, UAB  Profesionalų komanda siekia vieno didelio bendro tikslo – sukurti vertę savo klientams: nuo vizualo maketo, plačiaformatės spaudos, lauko tūrinės iškabos iki projektų paruošimo savivaldybei. Sukaupta patirtis, leidžia drąsiai kelti aukštus reikalavimus reklamos gamybai. Kvalifikuota komanda: vadybininkai, dizaineriai bei gamybos meistrai dirba kartu kaip laikrodžio mechanizmas, kad galėtų preciziškai išpildyti įmantriausius kliento norus. Dirba visame regione: pristato ir montuoja gaminius Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse. www.gorilareklama.lt

NORD ROBOTICS, LTD Pramoninių robotų integravimas, robotų programavimas, automatizavimo sprendimų projektavimas ir diegimas, pramonės automatizacija, medicinos diagnostinės įrangos robotizavimas, PLC programavimas, robotų techninė priežiūra. www.nordrobotis.com

PRINTUKAS, INDIVIDUALI VEIKLA Reklamos, dizaino ir spaudos studija. Socialinių tinklų vizualinio identiteto kūrimo paslaugos. Maketavimo, dizaino ir spaudos paslaugos: mažaformatė, plačiaformatė spauda, spauda ir siuvinėjimas ant rūbų, spauda ant satino, vitrinų ir automobilių apklijavimo darbai ir kt. www.printukas.lt

TETRIUKAS, UAB Įmonė specializuojasi 3D spaudoje. Didžiulė patirtis visose 3D gamybos technologijose, tačiau šiuo metu jie specializuojasi didžiagabaričiuose 3D spausdintuvuose gebančiuose spausdinti perdirbtais plastikais. Ekspertai elektrinės propulsijos technologijose, energijos talpinimo bei atidavimo srityje. Priima ir 3D projektavimo darbus nestandartiniams užsakymams, padeda prototipų kūrimo, projektavimo, gamybos stadijose. (https://tryterracubed.com/)

TOMVAIDA, MB Maitinimas bei Nóri SUSHI restoranų tinklas. (https://www.facebook.com/NoriSUSHISiauliai)

PAS BOBUTĘ, UAB Prekyba natūraliais prieskoniais bei jų mišiniais, arbatomis, svarainių, šaltalankių gaminiais, pluoštinių kanapių produkcija. (https://www.pasbobute.lt/)

Džiaugiamės, kad Šiaulių PPAR nariai, kurie “matavosi” narystę ir iki šiol buvo asocijuoti nariai, nuo šiol jie yra pilnaverčiai Šiaulių Prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai.

EKHOLDT MONTASJE, UAB Statybos paslaugos.

BUHALTERINIAI IR JURIDINIAI SPRENDIMAI, UAB Juridinės paslaugos, įmonių steigimas, akcijų pardavimas. Įmonių pardavimo konsultavimas. Mokesčių ir verslo konsultavimas, buhalterinės apskaitos paslaugos, muitinės tarpininko paslaugos.

BODESOS LANGAI, UAB Langų ir aliuminio konstrukcijų gamyba ir montavimas. (www.bodesoslangai.lt )

 UGNĖS PETRAITĖS ĮND. VEIKLA Kupolo palapinės nuoma šventėms, laisvalaikiui. Sulankstomų stalų, kėdžių, indų, dekoracijų nuoma.

PASAULIO STOGAS, MB  Tentų gamyba priekaboms, puspriekabėms, pramonei, privačiam sektoriui. (www.brezentai.lt )

 

Daugiau informacijos apie Rūmų narius rasite : https://rumai.lt/nariai/

Kviečiame Šiaulių ir Telšių regionų įmones jungtis aktyviai bendrystei!

Dėl informacijos apie narystę Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose kviečiame susisiekti su Inga Medžidoviene el. paštu siauliai@sccic.lt arba tel.8-41525504.

Telšių regione, Jolanta Norvaišienė el. paštu jolanta.norvaisiene@sccic.lt arba tel. +370 695 56 248

Atgal
Kitos naujienos
2023-09-18

Teikite Jūsų gaminio, prekės ar paslaugos pasiūlymus Šiaulių PPAR narių dovanų e-katalogui

  Nors dar tik rugsėjis, bet jau pats metas pradėti galvoti apie didžiąsias metų šventes. Kviečiame padėti...
Plačiau
2023-09-18

PALANGOJE SUSITIKO LIETUVOS VERSLO MOTERYS

  Penktadienį Palangoje įvyko Lietuvos verslo moterų tinklas metinis susitikimas, kurį surengė aktyviausios...
Plačiau
2023-09-08

Leidimų laikinai gyventi atsiėmimo tvarka

  Migracijos departamentas darbdaviams primena leidimų laikinai gyventi atsiėmimo tvarką Pastaruoju metu...
Plačiau