Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

Verslui – kvietimas prisidėti prie tarptautinių robotikos varžybų

Šiaulių robotikos klubas kartu su Šiaulių valstybine kolegija ir Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazija organizuoja tarptautines robotikos varžybas „Saulės robotų mūšis 2025“, kurios vyks 2025 m. kovo 29 d. Šiaulių valstybinės kolegijos II rūmuose (Vilniaus g. 137).

Renginys kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių ir žiūrovų. 2024 m. varžybose dalyvavo daugiau nei 200 jaunųjų inžinierių, buvo surengta per 600 robotų kovų.

Šiemet organizatoriai tikisi dar didesnio masto renginio ir kviečia įmones prisidėti prie jo įgyvendinimo bei tapti šio renginio dalimi:

  • prisistatyti su stendu ir renginio dalyviams bei lankytojams skirtomis interaktyviomis veiklomis;
  • paremti renginį finansiškai; prisidėti prie prizų, reikalingos įrangos įsigijimo;
  • paremti renginį reprezentaciniais prizais, savo produkcija, paslaugomis, dovanomis renginio dalyviams – robotikos entuziastams.

Atsidėkodami už paramą, organizatoriai įsipareigoja informaciją apie rėmėjus viešinti renginio „Saulės robotų mūšis 2025“ metu.

Siūlomi šie viešinimo būdai:
– organizacijos veiklos pristatymas renginyje;
– organizacijos viešinimas organizatorių socialiniuose tinkluose;
– organizacijos paminėjimas renginio „Saulės robotų mūšis 2025“ metu, vaizdinė medžiaga renginyje;
– organizacijos paminėjimas straipsniuose apie tarptautines robotikos varžybas „Saulės robotų mūšis 2025“;
– galimybė įsitraukti į kitas renginio organizatorių ir organizacijos bendradarbiavimo veiklas, dalyvauti tęstiniuose projektuose.

Dėl paramos skyrimo ir bendradarbiavimo galimybių kviečiame kreiptis iki 2025 m. vasario 28 d.:
el. p.: roboklubaslt@gmail.com, Saulius Niauronis s.niauronis@svako.lt, Vytautas Kantauskas sdg.direktorius@gmail.com;
tel.: Ričardas Gečas +37061840588.

Atgal
Kitos naujienos
2025-06-03

Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – užsienio verslo pasiūlymai

  Smulki vokiečių įmonė ieško statybų subkontraktorių. BRDE20250415003 Ukrainiečių įmonė, gaminanti...
Plačiau
2025-05-30

Aplinkos ministerijoje įvyko antrasis darbo grupės dėl administracinės naštos mažinimo posėdis

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijoje įvyko antrasis darbo grupės dėl administracinės naštos mažinimo...
Plačiau
2025-05-26

Registracija į Irako investicijų forumą Bagdade

  2025 m. birželio 14-15 dienomis Bagdade vyks Irako investicijų forumas (Iraq Investment Forum). Jo metu...
Plačiau