KAIP EFEKTYVIAI IR SVEIKAI AUGINTI VERSLĄ

Jei esate ilgametę vadovavimo patirtį turintis verslo savininkas, vadovas, arba naujai pradėjęs verslą, bet siekiantis sveiko augimo – šis kursas atitiks Jūsų poreikius.

Šie mokymai skirti:  smulkaus ir vidutinio verslo savininkams, taip pat įmonių vadovams.

Mokymų turinys:

  • Jūsų rolės ir atsakomybės versle. Kokią įtaką kiekviena rolė daro verslo plėtrai? Kokia yra auksinė vadovo laiko valdymo taisyklė?
  • Verslo augimo valiuta – Jūsų komanda. Praktine patirtimi ir sėkmės istorija su Jumis dalinsis verslininkė bei konsultantė Alina Kriukienė – PRO BRO (Švaros broliai) tunelinės automobilių plovyklos franšyzės turėtoja bei „Tavo ir Tavo verslo“  konsultantė.
  • Verslo augimo rizikų vertinimas. Kaip pasiruošti sveikam augimui? Kokias rizikas verta įsivertinti? Pasidalinsime praktiniais patarimais, kurie padėjo daugybei verslų Lietuvoje.
  • Praktinė dalis „MasterMind“ sesija, kurioje dalyviai turės galimybę spręsti savo verslo iššūkius čia ir dabar, pasinaudoti idėjomis bei patirtimi, kurias sugeneruos visi dalyviai bei lektoriai. Tai neįkainuojama patirtis!

Šio mokymo kurso pabaigoje dalyviai galės:

  • Įvardinti savo rolę versle bei suvokti, kaip ir kiek kiekviena rolė daro įtaką verslo plėtrai.
  • Sužinos praktikoje patikrintus būdus, kaip sveikai ir efektyviai auginti savo verslą.
  • Gaus naudingų patarimų, kaip pačiam neperdegti veikloje ir pasiruošti saugiam augimui.
  • Praktiškai išbandys „MasterMind“ metodą ir gaus atsakymus verslo plėtrai.

 Mokymų data: 2024 m. kovo 19 d. 10.00 val.

Mokymų trukmė: 3 val.

Mokymų vieta: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus g. 88, Šiauliai)

Būtina registracija. REGISTRUOTIS ČIA

Apie Lektorius:

Alina Kriukienė – ne tik šmaikšti ir linksma lektorė, bet ir patyrusi verslininkė – turinti 16-kos metų patirtį verslų kūrime, valdyme ir plėtroje. Alina turi sukaupusi jau daugiau nei 20-ties metų patirtį  pardavimų ir marketingo srityse. Valdžiusi net šešis skirtingus verslus, ji šiuo metu yra keturių verslų savininkė ir bendrasavininkė, „Tavo ir Tavo verslo“ konsultantė ir mentorė, suteikusi virš 300 konsultacijų, Verslių moterų klubo „Perlas“ kokybės vadovė. Ekspertinės sritys: pardavimai, verslo strategijų kūrimas ir įgyvendinimas, procesų valdymas, verslo planai, autentiškumo gryninimas, analizė, žmogiškieji ištekliai, lyderystė. Jos misija – padėti, įkvėpti, palaikyti ir pasidalinti savo žiniomis bei patirtimi.

Aušrinė Vaičiulytė – kiek ramesnio temperamento nei Alina, tačiau įžvalgi ir empatiška lektorė. Akademijos „DNR KODAS“ įkūrėja, vadovė ir lektorė, asmenybės ugdymo trenerė, neuroedukatorė ir koučingo specialistė. Daugiametė patirtis tarptautinių kompanijų aplinkoje, ypač finansų, verslo ir eksporto rizikų valdymo srityse,  vadovaujančiose pozicijose leido įgyti daug  vertingų profesinių ir asmeninių  kompetencijų. Aušrinė turi 22-ties metų įvairios profesinės patirties, kuri leidžia būti „arčiau kliento“ ir yra Aušrinės išskirtinumas, kuriant mokymų programas.

Renginio laikas
2024-03-19
10:00 val.
Renginio vieta
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-09-23

Access2Markets mokymai

rugsėjo 23 d. 10:00-12:00 CET (Lietuvos laiku – 11:00-13:00 val.) vyks nuotoliniai Europos Komisijos Prekybos...
Plačiau
2024-07-31

Šiaulių rajono atstovybės susitikimas

Kviečiame įmones* įsikūrusias Šiaulių rajone į  Šiaulių rajono atstovybės susitikimą. Data: liepos 31 d....
Plačiau
2024-07-18

Rūmų bendruomenės narių vizitas pas rūmų narį TVC Solutions,UAB

Visus norinčius susipažinti, pasidalinti patirtimi ar perduoti savo kontaktus maloniai kviečiame jungtis rytinei...
Plačiau