PAVEIKI KOMUNIKACIJA IR PERSONAL BANDING’AS

Kviečiame išgirsti naudingų dalykų asmeninio prekės ženklo kūrimui ir paveikesnei komunikacijai. Dalinsimės, kaip realiai #personalbranding veikė mums, ką, kaip ir kodėl verta daryti, o ko ne. Pateiksime praktinių patarimų, kaip tvarkytis su informacija apie save internetinėje erdvėje, kaip įdarbinti savo socialinius tinklus, kad jie neštų realią naudą, kaip komunikuoti paveikiai tiek raštu, tiek žodžiu.

Subalansuota:

  • Profesionalams, kurie nori išmokti dirbti su savo #personalbranding internetinėje erdvėje;
  • Speakeriams, įmonių, skyrių vadovams ir tiems, kam rūpi puikiai reprezentuoti save ir organizaciją, kurią atstovauja;
  • Freelanceriams parduodantiems savo paslaugas ar prekes;
  • Visiems, kurie nori pajusti socialinės medijos naudą;
  • Tiems, kas nori išmokti komunikuoti paveikiau.

PROGRAMA:

GUODA: pasidalins įžvalgomis kaip formuoti vientisą žinomumą internete – kaip kontroliuoti informaciją apie save, kaip tvarkyti savo socialinę mediją, kokių klaidų nedaryti, kaip nustumti nepageidautiną, o reikalingą – išryškinti. Aptars ir internete matomas nuotraukas bei jų įtaką. Pateiks praktinių patarimų ir pavyzdžių, kaip atrasti, įtvirtinti/keisti savo pozicionavimą internetinėje erdvėje. Aptars ir kas atsitinka su mūsų paskyromis, kai savininkas miršta. Apžvelgs ir internetinės personos ateities prognozes.

IEVA: nekantrauja su jumis pasidalinti patirtimi ir sukauptomis žiniomis apie paveikią komunikaciją, rašymą, storytelling’ą ir autentiškumo galią. Parekomenduos, ką verta perskaityti norint rašyti paveikiau, pristatys mokslu paremtas metodikas, kurių pagalba visi galime savo tekstus pakelti į kitą lygį. Aptars, kodėl vienos istorijos ir idėjos prilimpa amžiams, o kitos miršta niekad taip ir nepalietusios mūsų širdžių. Ji tikisi jog išeisite daug giliau suvokę, kaip evoliucija suwirin’o mūsų galvas ir kaip geriau komunikuoti, kad tas galvas šiandien užburtume.

Jei turite konkrečių klausimų, atsiųskite juos į guoda@promefile.lt. Pasistengs į juos atsakyti mokymu metu (anonimiškai, jei pageidaujate).

Guoda Sakalauskienė apie save:
Daugiau kaip 13 metų narstau rinkodaros strategijų žemėlapius, kad šiandien savo klientams galėčiau pasiūlyti geriausią asmeninio prekės ženklo kryptį. Šia tema skaitau pranešimus konferencijose, dalinuosi įžvalgomis su žiniasklaida, vedu mokymus didžiausių Lietuvos įmonių vadovų komandoms bei nuolat ir intensyviai dirbu su pavieniais asmenimis. LinkedIn mane seka daugiau kaip 7500 žmonių. Mano namai internete gyvena čia: www.promefile.lt

Ieva Koncevičiūtė apie save:
Visas mano gyvenimas sukasi apie rašymą ir komunikaciją. Esu socialinių tinklų kolumnistė ir komunikacijos agentūros „Think Twice” įkūrėja. 5 metus dirbau „Continental“ komunikacijos ir korporatyvinių reikalų vadove, o dar prieš tai sukausi politikoje: dirbau su Boris Johnsono ir Tėvynės sąjungos rinkimų kampanijomis. Baigiau politikos mokslų bakalaurą TSPMI ir Londono ekonomikos mokykloje (LSE), o visai neseniai įgijau organizacijų vystymo magistrą Oksfordo universitete.

Data: gruodžio 7 d. 13 val. (Trukmė iki 4 val.)

Vieta: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus g. 88, Šiauliai)

Kaina: 30 eur +PVM

Vietų skaičius ribotas, būtina registracija

REGISTRACIJA

 

#ŠiauliaiŠviečia

Edukacinė popietė organizuojama įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės verslumo skatinimo programą

Renginio laikas
2023-12-07
13:00 val.
Renginio vieta
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-09-23

Access2Markets mokymai

rugsėjo 23 d. 10:00-12:00 CET (Lietuvos laiku – 11:00-13:00 val.) vyks nuotoliniai Europos Komisijos Prekybos...
Plačiau
2024-07-31

Šiaulių rajono atstovybės susitikimas

Kviečiame įmones* įsikūrusias Šiaulių rajone į  Šiaulių rajono atstovybės susitikimą. Data: liepos 31 d....
Plačiau
2024-07-18

Rūmų bendruomenės narių vizitas pas rūmų narį TVC Solutions,UAB

Visus norinčius susipažinti, pasidalinti patirtimi ar perduoti savo kontaktus maloniai kviečiame jungtis rytinei...
Plačiau