Pranešimai VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokiniams

Pranešimų temos: „Skaidri veikla statybose. Nuo ko pradėti? Kaip rasti pirmus Klientus? Užsakovo (ypač fizinio) atsakomybė“

Susitikimo su VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro mokiniais metu vyks diskusija apie skaidrų verslą statybose, kaip pradėti savo verslą ir jį viešinti, bus galimybė susipažinti su Telšių regioninio profesinio mokymo centro Apdailininko mokymo programos mokiniais bei centro veikla.

Susitikime:

  • VDI atstovas pristatys mokiniams besimokantiems statybos sektoriuje dėl ateities planavimo įsidarbinant į statybos įmones sąlygas į ką kreipti dėmesį, kad būtų užtikrinta darbuotojų sveikata, gyvybė ir darbingumas. Supažindins kas yra nelegalus ir nedeklaruotas darbas bei apie skaidriai dirbančio asmens identifikavimo kodo (ID kodo) turėjimą statybos objektuose.
  • Prekybos pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo narys, UAB „Programa statybai“ vadovas, vienas iš www.programastatybai.lt portalo įkūrėjų Mindaugas Citavičiaus skaitys pranešimą „Skaidri veikla statybose. Nuo ko pradėti? Kaip rasti pirmus Klientus? Užsakovo (ypač fizinio) atsakomybė“.
Renginio laikas
2023-05-03
09:50 val.
Renginio vieta
S. Daukanto g. 17, Telšiai (aktų salė) Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2023-06-06

Access2Markets mokymai

Birželio 6 d. 10:00-12:00 CET (Lietuvos laiku – 11:00-13:00 val.) vyks nuotoliniai Europos Komisijos Prekybos...
Plačiau
2023-06-06

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ABC

Šiaurės verslo klubas kviečia narius į nuotolinį seminarą, kuris vyks birželio 6 d. 10 val.  Seminaro tema:...
Plačiau
2023-06-08

VADOVŲ KLUBO SUSITIKIMAS

Birželio 8 d. Vadovų klubo išvykstamasis susitikimas Vilniaus universitete. Trumpa programa: 9 val. išvykimas iš...
Plačiau