SEMINARAS APIE VERSLO RIZIKAS

Vasario 8 d. 13 val. pas mus svečiuose trys teisininkai iš Ellex Valiunas teisinės kontoros, kurie pristatys kiekvienam įmonės vadovui aktualias temas ir, žinoma, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

 „Naujausi pokyčiai nemokumo (bankrotas ir restruktūrizavimas) reglamentavime“ 

 „Nesąžininga konkurencija versle – klientų ir darbuotojų viliojimas. Kas yra leidžiama ir kas yra draudžiama

„Vadovų, valdybos narių ir akcininkų atsakomybė“ 

  • Tema:Naujausi pokyčiai nemokumo (bankrotas ir restruktūrizavimas) reglamentavime“. Pranešėja Simona Čečytė – asocijuota teisininkė, dalyvauja sprendžiant įvairius ikiteisminius ir teisminius ginčus, konsultuoja klientus dėl taikių ginčų sprendimo būdų ir atstovauja klientų interesams derybose. Simona specializuojasi komercinėje teisėje, daugiausia dėmesio skirdama įmonių nemokumo ir restruktūrizavimo klausimams, taip pat akcininkų ir vadovų civilinės atsakomybės klausimams.
  • Tema:Nesąžininga konkurencija versle – klientų ir darbuotojų viliojimas. Kas yra leidžiama ir kas yra draudžiama“. Pranešėjai Simona Budreikaitė – asocijuota teisininkė, dalyvauja sudėtinguose ir didelės vertės teisminiuose bei arbitražo procesuose, susijusiuose su energetika, infrastruktūra, civiline atsakomybe, sandorių negaliojimu, bendrovių teise ir akcininkų ginčais, taip pat komercinių paslapčių apsaugos ir nesąžiningos konkurencijos klausimais bei Kazimieras Vasiliauskas – asocijuotas teisininkas, turintis verslo, teisminių ginčų ir arbitražo proceso patirties. Kazimieras turi praktinių žinių tiek sėkmingai valdant verslą, tiek dalyvaujant įvairiose bylose, įskaitant ir nesąžiningos konkurencijos.
  • Tema: „Vadovų, valdybos narių ir akcininkų atsakomybė“. Pranešėja Jurgita Šamrickienė, advokatė, turinti didelę profesinę patirtį teisminių bylų nagrinėjimo srityje, kurią įgijo atstovaudama klientų interesams akcininkų ir valdymo organų civilinės atsakomybės, įmonių nemokumo, nesąžiningos konkurencijos bylose.

Kartu atvyksta Miroslav Nosevič, kontoros partneris, turintis teisminių ginčų ir tarptautinio arbitražo patirtį ir besispecializuojantis nesąžiningos konkurencijos bei vadovų atsakomybės klausimais. Miroslav taip pat yra arbitras ir teisinis patarėjas tarptautiniuose ir vidaus arbitražuose pagal ICC, SCC, UNCITRAL ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitražo taisykles.

Susitikimo trukmė –  2-2,5 val.

Renginys nemokamas, bet būtina REGISTRACIJA

Registruotis kviečiame iki vasario 6 d.

Renginys vyks gyvai, Šiaulių prekybos, pramonės amatų rūmuose

Renginio laikas
2023-02-08
13:00 val.
Renginio vieta
Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vilniaus g. 88, Šiauliai Žiūrėti žemėlapyje
Atgal
Kiti renginiai
2024-05-31

Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventė

2024 m. gegužės 31 d. kviečiame Jus kartu pažymėti Šiaulių PPAR Telšių filialo gimtadienio šventę. Renginio...
Plačiau
2024-05-15

Lietuvos – Taivano verslo konferencija ir įmonių susitikimai

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kartu su Taivano ekonominės plėtros organizacija CIECA šių...
Plačiau
2024-05-16

Indijos ir Ramiojo vandenynų regionas: galimybės ir iššūkiai. Kas gali būti aktualu Šiaulių kraštui?

Kviečiame į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos organizuojamą diskusiją „Indijos ir Ramiojo...
Plačiau