Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

A. Armonaitė su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovais aptarė verslo situaciją

 

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su regioninių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) vadovais aptarti Lietuvos ekonomines aktualijas ir jos regionuose, asocijuotų struktūrų svarbą ir indėlį į verslo aplinkos gerinimą,  tolesnio bendradarbiavimo galimybes bei pristatė verslo skatinimo priemones.

Susitikime su ministre dalyvavo LPPARA prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinė direktorė Giedrė Ražinskienė, Šiaulių PPAR vadovas Alfredas Jonuška ir Panevėžio PPAR vadovas Visvaldas Matkevičius.

„Norime pritraukti daugiau investicijų į regionus ir skatinti pridėtinės vertės gamybos ir paslaugų įmonių veiklą. Todėl nuolat kalbamės su verslu, kuo galime būti naudingi jiems ir sukurti daugiau galimybių jiems augti. Iki šių metų pabaigos paskelbsime priemonių, kurių bendra vertė sieks beveik 1 mlrd. eurų. Platus siūlomų paramos priemonių spektras leis verslui investuoti į inovacijas, atsinaujinančią energetiką ir verslo skaitmeninimą, kartu kuriant stipresnę Lietuvą“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Lietuvos ekonomikai stiprinti Ekonomikos ir inovacijų ministerija iki 2023 m. pabaigos paskelbs priemones, kurių bendra vertė siekia beveik 1 mlrd. eurų. Apie 365 mln. eurų numatyta verslui, inovacijoms ir investicijoms, 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmenizacijai, 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai.

 

 

Atgal
Kitos naujienos
2024-04-16

„IQ forumas“ keliauja į Šiaulius: koks vaidmuo dirbtiniam intelektui teks versle ir pramonėje?

  Ketvirtadienį IQ žurnalas Šiauliuose kviečia į Dirbtinio intelekto priešpiečius, kuriuose politikos ir...
Plačiau
2024-04-02

Naujos humanitarinės pagalbos įvežimo į Ukrainą taisyklės

  Ukrainos ambasada pateikė detalią informaciją (skaityti galite ČIA)  dėl atnaujintų humanitarinės...
Plačiau
2024-03-29

86 proc. lietuvių teigiamai vertina gyvenimo kokybę savo regione

Europos Komisija paskelbė regionuose atliktos greitosios „Eurobarometro“ apklausos rezultatus, kurie rodo, kad ES...
Plačiau