Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

„IQ forumas“ keliauja į Šiaulius: koks vaidmuo dirbtiniam intelektui teks versle ir pramonėje?

 

Ketvirtadienį IQ žurnalas Šiauliuose kviečia į Dirbtinio intelekto priešpiečius, kuriuose politikos ir verslo atstovai diskutuos apie dirbtinio intelekto (DI) vaidmenį versle ir pramonėje.

Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius („Atnaujinkime Europą“) pristatys EP priimtą „Dirbtinio intelekto“ aktą. Bendrovės WHY AI analitikas Rokas Stankevičius supažindins su DI teikiama praktine nauda verslui ir pateiks Lietuvos įmonių sėkmės pavyzdžių. Šiaulių bendrovės „Nord Robotics“ direktorius Andrius Grudžinskas pranešime supažindins su DI panaudojimo pramonės sektoriuje. Pristatymus apibendrinis diskusija, kurioje prie pranešėjų prisijungs Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis.

„Dirbtinis intelektas tapo šių dienų burtažodžiu. Jis atrodo ir panacėja verslo efektyvumui didinti, ir baubas, grasinantis atimti darbo vietas. Nuo švietimo iki karo pramonės, nuo medicinos iki finansų sektoriaus. Kur bepažvelgtume, visose srityse ieškoma būdų pasitelkti DI. Tai – naujas reiškinys, todėl natūralu, kad baimių ir klausimų yra daugiau nei atsakymų. Šiuose priešpiečiuose Šiauliuose ir pamėginsime į kai kuriuos jų atsakyti“,– apie forumo tikslus kalbėjo žurnalo IQ vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius.

Renginys nemokamas. Jį IQ organizuoja kartu su Europos Parlamento biuru Lietuvoje, Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais. Registracija ir daugiau informacijos IQ forumo puslapyje.   https://www.iqforumas.lt/disiauliai2024

Atgal
Kitos naujienos
2024-05-24

Mažosios įmonės energijos tiekimo sutartį gali nutraukti be jokio sutarties nutraukimo mokesčio

  Ar žinojote, kad namų ūkio vartotojai ir mažosios įmonės energijos tiekimo sutartį gali nutraukti be...
Plačiau
2024-05-23

Pasirašyta ES-Naujosios Zelandijos laisvosios prekybos sutartis

  Nuo 2024-05-01 įsigaliojo ES-NZ LPS. Įsigaliojusi laisvosios prekybos sutartis suteikia ES ir Lietuvos...
Plačiau
2024-05-23

Verslo misija į Siciliją ir kontaktų renginį „Food&Drinks Mission2Sicily 2024“

  Importuotojai, besidomintys itališku maistu ir gėrimais,  kviečiami dalyvauti verslo misijoje į Siciliją...
Plačiau