Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

PALANGOJE SUSITIKO LIETUVOS VERSLO MOTERYS

 

Penktadienį Palangoje įvyko Lietuvos verslo moterų tinklas metinis susitikimas, kurį surengė aktyviausios Klaipėdos verslo moterų tinklo narės Kristina Vezbergaite ir Alina Velykienė.

Lietuvos moterys į šį tinklą  susibūrė prieš 16 metų, kaip Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės, siekdamos efektyviau spręsti įvairiais lygiais problemas, su kuriomis susiduria. Ir šiandien tebelieka aktualu skatinti lygias galimybes, aktyviai prisidėti vykdant šalies ilgalaikius ekonominės plėtros tikslus, kuriant kolektyvinę socialinę atsakomybę. Akcentuojami ir specifiniai dirbančių moterų poreikiai, kaip pvz., gebėjimo efektyviai balansuoti savo profesinę veiklą ir asmeninį gyvenimą skatinimas. Į susitikimą atvyko daugiau nei 50 įvairiausių verslo įmonių savininkės ir vadovės iš visos Lietuvos.

Susitikimo metu buvo ne tik aptariama dabartinė verslo situacija Lietuvoje, dalinantis patirtimi, bet ir susipažinta su Palangos miesto ir verslo istorija, pakilta į Palangos bažnyčios bokštą. Palangos kurorto muziejuje baigiamojo vakaro metu buvo apdovanotos Klaipėdos  regiono Verslo moterų tinklo narės Alina Velykienė, Vida Ričkienė, Asta Anilionė – Lipovec Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių vedėja Lina Kavaliauskienė bei šiaulietė verslininkė Gražina Garuolienė.

Vakarą užbaigė jausmingas ir įspūdingas aktorės Eglės Jackaitės ir pianisto Antano Cirtauto „Jausmų džiazas“.

  • Tokie susitikimai ir bendrystė yra būtini, – įsitikusi advokatė Kristina Vezbergaitė. – Pozityvios emocijos, pasidalijimas patirtimis mus įkvepia, leidžia pamatyti ir pajausti žymiai platesnio verslo spektro problemas. Ir, kas svarbiausia, – jas spręsti.
Atgal
Kitos naujienos
2024-04-16

„IQ forumas“ keliauja į Šiaulius: koks vaidmuo dirbtiniam intelektui teks versle ir pramonėje?

  Ketvirtadienį IQ žurnalas Šiauliuose kviečia į Dirbtinio intelekto priešpiečius, kuriuose politikos ir...
Plačiau
2024-04-02

Naujos humanitarinės pagalbos įvežimo į Ukrainą taisyklės

  Ukrainos ambasada pateikė detalią informaciją (skaityti galite ČIA)  dėl atnaujintų humanitarinės...
Plačiau
2024-03-29

86 proc. lietuvių teigiamai vertina gyvenimo kokybę savo regione

Europos Komisija paskelbė regionuose atliktos greitosios „Eurobarometro“ apklausos rezultatus, kurie rodo, kad ES...
Plačiau