Naujienos

Konstruktyvi ir verslui aktuali informacija.

PALANGOJE SUSITIKO LIETUVOS VERSLO MOTERYS

 

Penktadienį Palangoje įvyko Lietuvos verslo moterų tinklas metinis susitikimas, kurį surengė aktyviausios Klaipėdos verslo moterų tinklo narės Kristina Vezbergaite ir Alina Velykienė.

Lietuvos moterys į šį tinklą  susibūrė prieš 16 metų, kaip Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės, siekdamos efektyviau spręsti įvairiais lygiais problemas, su kuriomis susiduria. Ir šiandien tebelieka aktualu skatinti lygias galimybes, aktyviai prisidėti vykdant šalies ilgalaikius ekonominės plėtros tikslus, kuriant kolektyvinę socialinę atsakomybę. Akcentuojami ir specifiniai dirbančių moterų poreikiai, kaip pvz., gebėjimo efektyviai balansuoti savo profesinę veiklą ir asmeninį gyvenimą skatinimas. Į susitikimą atvyko daugiau nei 50 įvairiausių verslo įmonių savininkės ir vadovės iš visos Lietuvos.

Susitikimo metu buvo ne tik aptariama dabartinė verslo situacija Lietuvoje, dalinantis patirtimi, bet ir susipažinta su Palangos miesto ir verslo istorija, pakilta į Palangos bažnyčios bokštą. Palangos kurorto muziejuje baigiamojo vakaro metu buvo apdovanotos Klaipėdos  regiono Verslo moterų tinklo narės Alina Velykienė, Vida Ričkienė, Asta Anilionė – Lipovec Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių vedėja Lina Kavaliauskienė bei šiaulietė verslininkė Gražina Garuolienė.

Vakarą užbaigė jausmingas ir įspūdingas aktorės Eglės Jackaitės ir pianisto Antano Cirtauto „Jausmų džiazas“.

  • Tokie susitikimai ir bendrystė yra būtini, – įsitikusi advokatė Kristina Vezbergaitė. – Pozityvios emocijos, pasidalijimas patirtimis mus įkvepia, leidžia pamatyti ir pajausti žymiai platesnio verslo spektro problemas. Ir, kas svarbiausia, – jas spręsti.
Atgal
Kitos naujienos
2024-07-18

„Narys pas narį“: rūmų bendruomenei prisistatė UAB „TVC Solutions“

  Liepos 18 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR) bendruomenė lankėsi svečiuose pas rūmų...
Plačiau
2024-07-18

ŠPPAR surengti mokymai, skirti pardavimų vadybininkams

  Liepos 17 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (ŠPPAR) surengti vienos dienos mokymai tema...
Plačiau
2024-07-18

Šiaulių verslo ir politikos atstovai dalyvavo susitikime su VMI

  Liepos 17 d. verslo asocijuotos struktūros ir Šiaulių regiono politikai dalyvavo susitikime su Valstybinės...
Plačiau