Apie mus
Esame stipriausia asocijuota verslo struktūra regione, turinti didžiausią realiai veikiančių narių skaičių. Daugiau nei 30 metų buriame jauną ir brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovaujame ir giname verslo interesus regione ir Lietuvoje. Pasitelkiant šiuolaikines vadybos, technologijų ir žmogiškąsias kompetencijas esame viena pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo bendruomenių Šiaurės Lietuvos regione.
Atstovaudami narius, padedame regiono ūkio subjektams plėsti tarptautinius ekonominius ryšius su užsienio partneriais, didinti prekių eksportą ir lietuviškų prekių patekimą į užsienio rinkas, pritraukti tiesiogines užsienio investicijas. Didelį dėmesį skiriame palankios verslui aplinkos kūrimui regione, verslumo skatinimui ir socialinio dialogo stiprinimui.
Rodyti daugiauMūsų misija – telkti verslo bendruomenę ir atstovauti rūmų narių bendriesiems interesams.
Vizija -pažangiausia verslo bendruomenė regione.
Esame vertės kūrimo grandinė verslui, kuris nori augti ir plėstis. Mūsų paslaugos – ryšių užmezgimo reginiai, B2B susitikimai, mokymai, seminarai, verslo pusryčiai, verslo misijos, konferencijos, parodos, projektinės veiklos įmonių eksporto, tarptautiškumo skatinimui, įmonių darbuotojų profesinių kompetencijų ugdymui – skirtos Jūsų verslo konkurencingumui ir išskirtinumui stiprinti, žinomumui ir pripažinimui didinti.
Generalinė asamblėja – visuotinis Rūmų narių atstovų susirinkimas – aukščiausiasis rūmų valdymo organas. Kiekvienas Rūmų narys Generalinėje asamblėjoje turi po vieną sprendžiamąjį balsą.
Generalinė asamblėja:
– nustato Rūmų veiklos kryptis;
– formuoja komitetus, tvirtina jų nuostatus;
– priima, papildo ir keičia Rūmų įstatus;
– tvirtina Rūmų biudžetą;
– renka iš savo narių ketveriems metams Rūmų prezidentą, viceprezidentus, Revizijos komisiją ir jos pirmininką, Tarybą, nustato jos funkcijas ir įgaliojimus;
– vykdo kitas verslo savivaldos funkcijas.
Prekybos arba Prekybos ir pramonės rūmų – verslo interesų atstovavimo institucijos – istorija prasideda XVI amžiuje, kai 1599 m. Prancūzijoje Marselio miesto valdyba paskyrė keturių pirklių komisiją, suteikdama jai patariamojo organo prekybos klausimais statusą. Vėliau ši komisija buvo pavadinta Prekybos rūmais.
Vokietijoje pirmieji rūmai atsirado XVII amžiuje, kai 1665 m. Hamburge buvo įsteigta prekybos rūmų tipo įstaiga „Komerzdeputation“, kuri 1866 m. buvo pavadinta Prekybos rūmais. XX amžiaus pradžioje Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos metropolijose buvo atitinkamai 117 ir 86 prekybos rūmai, o Vokietijoje jų skaičius padidėjo iki 144.
Rodyti daugiau